Aktualności

Planujesz szkolenie?

Masz pytania?

 

Zadzwoń

tel. 574 340 420

tel. 534 977 184
  

biuro@futureskills.pl

szkolenia@futureskills.pl

 

 


  

 Należymy do

 

 

 

Analiza finansowa w Excelu

W trakcie szkolenia przedstawione zostaną zagadnienia analizy finansowej z wykorzystaniem zaawansowanych  narzędzi analitycznych aplikacji EXCEL, takich jak m.in. 

tabele przestawne, tabele danych, wykresy, przewidywanie wyników, Solver, funkcje analityczne, filtr zaawansowany i narzędzia oraz funkcje statystyczne, umożliwiające pracę na dużych zbiorach danych.

 

Przykłady i ćwiczenia wykorzystywane na szkoleniu oparte będą na realnych zdarzeniach, powiązanych z różnymi typami i metodologiami analizy informacji rynkowych, takimi jak m.in.: 

  • analiza wykorzystująca wskaźniki efektywności, dynamiki rozwoju i produktywności wykonywanych przedsięwzięć finansowych.
  • analiza wielkościowa, strukturalna oraz dynamiczna kosztów, zysków, cen, nasycenia rynku, rozkładu produktów, czasowego rozkładu obrotów, przebiegu kilometrażu i tras przedsięwzięć,
  • analiza czasu pracy pracowników, wielkości oraz rozkładu zgromadzonych zapasów, rozkładu stanów magazynowych

 

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

tel. 795 058 864

tel. 531 058 864

szkolenia@futureskills.pl

 

Szkolenia "szyte na miarę klienta"

Dostosujemy warsztaty i szkolenia do specyfiki klienta, tak aby uczestnicy  ćwiczyli zdobyte umiejętności i techniki na autentycznych sytuacjach.

Podczas szkoleń wykorzystujemy  licencjonowane gry szkoleniowe.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem prowadzonych przez nas szkoleń:


Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranego szkolenia, proszę o kontakt  tel. +48 533 164 515,  szkolenia@futureskills.pl, biuro@futureskills.pl, lub wysłać zapytanie ofertowe.

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.