Anna Kosińska


Trener umiejętności osobistych, psycholog, coach akredytowany w International Coach Federation (ACC).

Członek wrocławskiego zespołu liderów International Coach Federation oraz ICF Polska i ICF Global. 


Specjalizuje się w warsztatach i szkoleniach w zakresie takich tematów, jak: pogłębianie samoświadomości, a w szczególności, odkrywanie swoich wartości i talentów, inteligencja emocjonalna, umiejętności społeczne i komunikacyjne, coaching, przywództwo osobiste i w relacjach. Tworzy autorskie programy rozwojowe, prowadzi także treningi interpersonalne i konsultacje psychologiczne. Pracuje metodami aktywnymi, z wykorzystaniem podejścia coachingowego i nauki przez doświadczenie.
Jako coach, prowadzi life coaching, coaching relacji, a także coaching kariery i grupowy. Wspiera innych w docieraniu do ich wewnętrznej siły, realizowaniu ich celów i budowaniu życia w zgodzie ze sobą. Towarzyszy osobom, które chcą być bardziej spełnione w relacjach, a także tym, które na bazie własnych talentów i wartości, pragną zaplanować swoją zawodową drogę.

Jest absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu (spec. społeczna psychologia zarządzania i marketingu).

W ramach edukacji trenerskiej i coachingowej, ukończyła, m.in.: AfT Leadership Coaching School, CoachWise Essentials, Szkołę Treningu Grupowego Grupy Training & Consulting, Kurs Dramy Stosowanej Stop-Klatki, a także programy interwizji, superwizji i mentoringu dla coachów.


Współpracowała z organizacjami pozarządowymi, studenckimi, uczelniami wyższymi oraz firmami, takimi, jak:

  • Instytut Edukacji Społecznej,
  • Fundacja World Wise Leadership,
  • International Coach Federation,
  • Stowarzyszenie FamiLandia,
  • AIESEC, Wyższa Szkoła Bankowa,
  • Dolnośląska Szkoła Wyższa,
  • Adventure for Thought,
  • Centrum Dietetyczne „NutriMed”.

 
Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranego szkolenia, proszę o kontakt  tel. +48 531 058 864,  +48 795 058 864, szkolenia@futureskills.pl, biuro@futureskills.pl, lub wysłać zapytanie ofertowe.

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.