Aktualności

Planujesz szkolenie?

Masz pytania?

 

Zadzwoń

tel. 574 340 420

tel. 534 977 184
  

biuro@futureskills.pl

szkolenia@futureskills.pl

 

 


  

 Należymy do

 

 

 

Coaching

 Współpracujemy z

 jest to zespół Akredytowanych Coachów ACC ICF

                                         

 

Coaching to odblokowanie potencjału osoby w celu maksymalizacji jej dokonań i działań. Jest raczej pomaganiem w uczeniu się, niż nauczaniem...     

                                                                                                    John Whitmor

Zgodnie z definicją International Coach Federation (ICF), coaching to interaktywny proces, który ma na celu pomoc pojedynczym osobom bądź organizacjom w przyspieszeniu tempa ich rozwoju i polepszeniu efektów ich działania.
Coaching to metoda osobistego i zawodowego doskonalenia, której podstawą jest założenie, że jesteśmy w posiadaniu wszelkich zasobów niezbędnych do osiągania życiowych celów. Trzeba tylko nauczyć się te zasoby odnajdywać i wykorzystywać.
Dzięki inwestycji w coaching klient minimalizuje ryzyko strat i zwiększymy nasze szanse na sukces.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Film opowiadający o coachingu, zrealizowany przez ICF Polska (International Coach Federation). Poprzez wypowiedzi coachów i ich klientów oraz fragmenty sesji coachingowych film pokazuje, czym jest coaching w rozumieniu standardów i Kodeksu Etycznego ICF - największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów, założonej w 1995 roku, liczącej obecnie ponad 18 000 członków zrzeszonych w ponad 100 krajach. ICF jest organizacją non profit, którą współtworzą osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową.
Więcej na http://www.icf.org.pl/

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.