Katarzyna Stróżyńska

Profesjonalny Trener Organizacji, Coach ICF, Pedagog, certyfikowany praktyk Metody Points of You, Master NLP.


Korzysta z osiągnięć Art Coachingu posługuje się technikami NLP, superlearningu oraz nowoczesnego coachingu biznesowego i personalnego.


Dyplom MBA - Nottingham Trent University, studia podyplomowe: Public Relations w WSB w Poznaniu, Promocja i Reklama na UAM. Magister sztuki - Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu na Wydziale Edukacji Artystycznej  (Dyplom z wyróżnieniem w 1994)
 

Ekonomista praktyk z doświadczeniem w organizacji i zarządzaniu - ekonomista - autorka strategii marketingowych i strategii rozwoju firm.


Zajmuje się komunikacją i porozumiewaniem, technikami wywierania wpływu i obrony przed manipulacjami, integracją i budowaniem zespołów, skutecznymi technikami sprzedaży, zarządzaniem zmianami, metodami szybkiego uczenia się, fotograficznym czytaniem. 
Posługuje się technikami neurolingwistycznego programowania, sugestopedii, arteterapii i nowoczesnego coachingu biznesowego.
Wolontariuszka Dress for Success Poland.


 Zorganizowała i prowadziła szereg treningów, szkoleń i spotkań edukacyjnych z zakresu rozwoju osobistego, budowania i wzmacniania zespołów, motywacji i motywowania, sprzedaży, negocjacji, komunikacji i porozumiewania, zarządzania stresem i panowania nad emocjami.


Pracowała m.in. dla Grupy Kapitałowej VOX 1995 - 2003, Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar w Poznaniu 2005-2007. Obecnie prezes zarządu Itekom Sp. z o.o., prezes zarządu Fundacji POMIĘDZY.

http://art-coaching.pl/index.php/katarzyna-strozynska


Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranego szkolenia, proszę o kontakt  tel. +48 531 058 864,  +48 795 058 864, szkolenia@futureskills.pl, biuro@futureskills.pl, lub wysłać zapytanie ofertowe.

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.