Krzysztof Jagiełka

Dyplomowany Trener Biznesu, Coach oraz członek międzynarodowego stowarzyszenia mówców Toastmasters International.

Ukończył Szkołę Trenerów „Trener Sukcesu” w Pracowni Psychologicznej im. Elżbiety Sołtys w Krakowie. Ukończył brytyjską szkołę National Open College w specjalizacji Introduction Youth and Community Work. Jest w trakcie polsko-angielskiej Szkoły Trenerów Młodzieżowych w Instytucie Edukacji Społecznej we Wrocławiu. Ukończył szkolenie z akredytacją ICF w HPR Group Sp. z o.o. SelectOne Sp. k. Jest w trakcie dwóch Specjalizacji: Psychologia Biznesu oraz PICT – Projektowanie Interakcji Człowiek Technologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. 

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, komunikacji, marketingu, asertywności, autoprezentacji. Prowadzi także projekty podnoszące kompetencje miękkie w grupach otwartych oraz wśród kadr kierowniczych. Opracowuje i realizuje strategie marketingowe w oparciu o bieżące trendy. Do projektowania i realizowania warsztatów wykorzystuje interdyscyplinarną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w marketingu, sprzedaży bezpośredniej oraz zarządzaniu zespołem sprzedażowym. Doświadczenie zdobył podczas pracy w branży doradztwa finansowego na stanowisku managerskim oraz podczas prowadzenia własnej działalności jako niezależny konsultant. Realizował projekty dotyczące rekrutacji, sprzedaży, zarządzania, marketingu, wdrażania pracowników, szkoleń rozwijających potencjał.

Charytatywnie na stanowisku Wiceprezesa prowadzi Stowarzyszenie „KRZYŚ”, gdzie odpowiada za pozyskiwanie środków oraz opracowuje i wdraża projekty które pomagają osobom niepełnosprawnym i niemajętnym w poprawie jakości życia i rozwoju osobistego.

Przeprowadził szereg szkoleń oraz warsztatów dla m.in takich organizacji jak:

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Opolskiego

Elemo Centrum Ubezpieczeń

Gruner Consulting

Stowarzyszenie „KRZYŚ”

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.