Aktualności

Planujesz szkolenie?

Masz pytania?

 

Zadzwoń

tel. 574 340 420

tel. 534 977 184
  

biuro@futureskills.pl

szkolenia@futureskills.pl

 

 


  

 Należymy do

 

 

 

Opinie Uczestników

Opinie Uczestników Coachingu


„Spotkania z Coachem określiły mi nową, właściwą  drogę. Pokazały w jakich godzinach i dniach powinienem skupić się na tym co ważne w moim życiu zawodowym i prywatnym.
Doceniam to, że sesje pomogły mi ustawić ścieżkę zawodową taką jakbym chciał. Ciekawe podejście podczas spotkań pozwoliło mi nieprzeciętnie zmienić nastawienie do wielu spraw, z których nie mogłem wyjść na prostą i narastała we mnie niechęć do pracy.
Bez dobrej ścieżki jaką określiłem z pomocą Coacha nie wyobrażam sobie dalszego rozwoju i myślenia strategicznego.”

Kamil- Event Manager


„Do coachingu zawsze podchodziłam sceptycznie jak do opowieści o duchach albo z pogranicza  science fiction,  no bo jak niby można kogoś trenować mentalnie, od tego są psychologowie.
Zdanie zmieniłam gdy szczęśliwym zbiegiem okoliczności mogłam wziąć udział w indywidualnej sesji coachingowej  Już po pierwszym spotkaniu okazało się ze moje osobiste przeczucie związane ze słabą delegacją uprawnień oraz brakiem asertywności potwierdziły się.

Na każdych kolejnych zajęciach w rzeczowy i kompetentny sposób analizowaliśmy wybrane przez ze mnie aspekty mojej pracy. Uważam, że to właśnie inny punkt widzenia podparty wiedzą merytoryczną skutecznie wpłyną na zmiany w moim postrzeganiu świata. Rady, ćwiczenia i wyzwania stawiane przez Coacha jak kropla drążąca skałę, skutecznie zmieniały moją samoocenę i projekcję samej siebie w środowisku pracy.
Nawet po kilku sesjach mój mąż stwierdził że: „...bardzo się cieszę, że bierzesz udział coachingu, ale coraz mniej mi się to podoba, bo moje życie zaczyna na tym cierpieć – muszę coraz więcej rzeczy robić sam”, wtedy zrozumiałam, że to działa, a  taka pomoc może mieć pozytywny wpływ na całe moje życie.
... Jeżeli znowu znalazłabym się w sytuacji zawodowej, z którą trudno byłoby mi sobie poradzić, to skorzystam z pomocy mojego Coacha, bez wahania, bo coaching tworzy rozwiązania!”
Ewa - Dyrektor Finansowy

 

"Pani Magda wykazała się 100% profesjonalizmem, nie obiecuje cudów tylko działa. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnego coacha, który słucha i zadaje pytania. Pani Magda posiada olbrzymie doświadczenie biznesowe zwłaszcza w sprzedaży i pewnie dzięki temu zadaje tak trafne - często nie łatwe pytania. Te pytania uruchomiły pokłady możliwości, których wcześniej nie dostrzegałem."
Michał -Dyrektor sprzedaży

 

"Szczerze polecam osobę Magdaleny Wojtkowiak. Jest świetnym coachem, profesjonalna, bardzo otwarta, zaraża pozytywną energią, daje poczucie pewności siebie i potrafi przy tym zauważyć tkwiące w nas talenty, aby zmotywować nas do umiejętnego ich wykorzystania. Szkolenia z Magdą są bardzo interesujące oparte na ćwiczeniach warsztatowych, co powoduje, że uczestnicy bardzo chętnie angażują się w zadania i zawsze jest ten niedosyt, że zajęcia dobiegają końca. Ponadto rewelacyjnie panuje nad grupą, jest bardzo dobrym mówcą, który bez trudu skupia na sobie uwagę i co najważniejsze - potrafi słuchać, prowokuje do myślenia i wyciągania wniosków. Jestem w pełni zadowolona z coachingu i szkoleń z Magdą i z wielką przyjemnością będę polecać ją innym."
Jola - Asystentka Zarządu

 

Więcej opini znajduje się na portalu http://dobrycoach.pl/coach/magdalena-wojtkowiak


Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranego szkolenia, proszę o kontakt  tel. +48 531 058 864,  +48 795 058 864, szkolenia@futureskills.pl, biuro@futureskills.pl, lub wysłać zapytanie ofertowe.

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.