Aktualności

Planujesz szkolenie?

Masz pytania?

 

Zadzwoń

tel. 574 340 420

tel. 534 977 184
  

biuro@futureskills.pl

szkolenia@futureskills.pl

 

 


  

 Należymy do

 

 

 

Prognozowanie rynku

Dla kogo?

Szkolenie z tego zakresu dedykowane jest  menadżerom,  analitykom biznesowym, przedsiębiorcom, którzy chcieliby usprawnić i poprawić efektywność własnych narzędzi analizy i rynku. 

Cele szkolenia:

  • Na szkoleniu przedstawione zostaną narzędzia aplikacji EXCEL, umożliwiające skuteczną analizę dużych zbiorów informacji.
  • Zaprezentowane będą  zagadnienia związane z właściwą metodologią gromadzenia, organizacji i przechowywania informacji zarządczych w oparciu o narzędzia, umożliwiające nowoczesną i sprawną analizę danych rynkowych.
  • Przedstawione zostaną m.in. zagadnienia związane z analizą porównawczą w relacjach bezpośrednich, statycznych, dynamicznych i progresywnych, takich jak: porównywanie informacji o kolejnych latach, kwartały i miesiącach w stosunku do wybranych kryteriów analizy lub w stosunku do lat i miesięcy poprzednich z narzędziami pozwalającymi na przewidywanie rynku.
  • Ukazane zostaną również zagadnienia, umożlwiające szybką i sprawną eksplorację wybranych informacji, pochodzących z baz danych w oparciu o dowolne kryteria analizy i porównań.

 

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

tel. 795 058 864

tel. 531 058 864

szkolenia@futureskills.pl

 

Szkolenia "szyte na miarę klienta"

Dostosujemy warsztaty i szkolenia do specyfiki klienta, tak aby uczestnicy  ćwiczyli zdobyte umiejętności i techniki na autentycznych sytuacjach.

Podczas szkoleń wykorzystujemy  licencjonowane gry szkoleniowe.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem prowadzonych przez nas szkoleń:


Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranego szkolenia, proszę o kontakt  tel. +48 533 164 515,  szkolenia@futureskills.pl, biuro@futureskills.pl, lub wysłać zapytanie ofertowe.

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.