Aktualności

Planujesz szkolenie?

Masz pytania?

 

Zadzwoń

tel. 574 340 420

tel. 534 977 184
  

biuro@futureskills.pl

szkolenia@futureskills.pl

 

 


  

 Należymy do

 

 

 

Superwizje dla menedżerów

We współpracy z Pracownią Psychologiczną Initum oferujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie - spotkania superwizyjne dla menedżerów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi - pracownikami i zespołami. 

W jakim celu?

W swojej praktyce zawodowej menedżer na co dzień pracuje z ludźmi. Realizuje swoje cele poprzez ludzi, którymi zarządza. Aby sprawnie zarządzać i realizować powierzone zadania, musi mieć sprawnie działający zespół pracowników. Aby to zapewnić, powinien znać swoich pracowników, ich potrzeby, mocne i słabe strony, powinien też dopasować swój styl zarządzania do każdego pracownika. Ludzie jednak nie są zawsze stali i przewidywalni, więc nawet najlepszym menedżerom zdarzają się sytuacje problemowe, nadzwyczajne, kiedy to standardowe działania przestają działać i pojawiają się trudności. Menedżerowie są zwykle profesjonalistami w swojej dziedzinie, nie specjalistami od ludzkich zachowań, dlatego w tym obszarze warto skorzystać z pomocy specjalisty – konsultanta psychologa. 

Jak to działa?

  • Menedżer spotyka się z konsultantem – psychologiem i przedstawia sytuację, zagadnienia i problemy związane z pracownikiem lub zespołem i wspólnie z konsultantem diagnozują sytuację i szukają rozwiązań.
  • Konsultant służy swoją specjalistyczną wiedzą, analizuje problem, proponuje i opracowuje rozwiązania.
  • Konsultant służy również wsparciem w procesie wprowadzania rozwiązań – dla menedżera, ale też – jeśli jest taka potrzeba – dla pracownika lub zespołu.

Dlaczego my?

Nasi konsultanci są zarówno menedżerami, jak i psychologami. Jesteśmy wieloletnimi praktykami biznesu, mającymi własne doświadczenia zawodowe w pracy menedżerskiej – zarządzaniu ludźmi i zespołami. Łączymy te doświadczenia z wiedzą i praktyką psychologiczną. nasza pasja.

 

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

tel. 795 058 864

tel. 531 058 864

szkolenia@futureskills.pl

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.