Aktualności

Planujesz szkolenie?

Masz pytania?

 

Zadzwoń

tel. 574 340 420

tel. 534 977 184
  

biuro@futureskills.pl

szkolenia@futureskills.pl

 

 


  

 Należymy do

 

 

 

Szkolenia biznesowe

Rozwój pracowników, a także zdobywanie przez nich kolejnych kompetencji jest bez wątpienia jedną z recept na sukces firmy. W jaki sposób zainwestować w zespół, aby przynosił on korzyści finansowe i wizerunkowe? Doskonałym rozwiązaniem są profesjonalne i "skrojone na miarę" szkolenia biznesowe. Przygotowujemy dla naszych Klientów warsztaty pozwalające na rozwinięcie oraz zdobycie nowych umiejętności.

Zakres tematów, którymi się zajmujemy jest niezwykle szeroki. Są to zajęcia obejmujące sprzedaż, komunikację i asertywność, obsługę klienta, zarządzanie zespołem i projektami, merchandising i wiele innych zagadnień. Szkolenia biznesowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów Future Skills, których kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy z zakresu psychologii, coachingu, marketingu czy wystąpień publicznych.

Nasz zespół to grupa osób pasjonujących się przygotowywaniem i prowadzeniem warsztatów oraz pracą z ludźmi. Swoim entuzjazmem zarażają uczestników zajęć, przekazując wiedzę w sposób przejrzysty i nowoczesny. Ważne jest dla nas to, aby uczestnicy szkoleń nie byli wyłącznie słuchaczami, ale aktywnie włączali się do dyskusji. Stawiamy na teorię i praktykę, stwarzając możliwie najlepsze warunki do nauki i pracy.

Dzięki naszym warsztatom nauczycie się zarządzać zespołem, projektem i swoim czasem. Nauczycie się asertywności i skutecznej komunikacji, zarówno wewnątrz firmy, jak i podczas rozmów biznesowych z klientami i kontrahentami. Dostosowujemy program do Państwa wymogów i indywidualnych oczekiwań. Skorzystaj z naszych usług i osiągnij sukces!

Oferta szkoleń

Inteligencja Emocjonalna w biznesie

Biznesowa Komunikacja Międzykulturowa

Prezentacje biznesowe

Wystąpienia publiczne w biznesie

Szkolenia prezentacje biznesowe


Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranego szkolenia, proszę o kontakt  tel. +48 531 058 864,  +48 795 058 864, szkolenia@futureskills.pl, biuro@futureskills.pl, lub wysłać zapytanie ofertowe.

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.