Aktualności

Planujesz szkolenie?

Masz pytania?

 

Zadzwoń

tel. 533 164 515

tel. 795 058 864
  

biuro@futureskills.pl

szkolenia@futureskills.pl

 

 


  

 Należymy do

 

 

 

Szkolenia sprzedażowe dla handlowców

Jako profesjonaliści pragniemy dać Państwu możliwość rozwijania kompetencji zawodowych na różnych płaszczyznach. W szczególny sposób została przez nas przygotowana oferta dla przedsiębiorców związanych z sektorem handlowym. Ich codzienna praca, opierająca się na stałym kontakcie z Klientem oraz promowaniu produktów bądź usług wymaga nieustannego rozwijania własnych umiejętności oraz poszerzania wiedzy związanej ze strategiami sprzedażowymi. Szkolenia dla handlowców, czyli zarówno ogólnorozwojowe szkolenia handlowe, jak również szkolenia sprzedażowe oraz cykle treningowe ukierunkowane na zdobywanie kompetencji w zakresie prowadzenia rozmów z klientami trudnymi i wymagającymi, przygotowywane są przez ekspertów i praktyków biznesu. Dzięki temu treningi te nie są jedynie teorią oraz zbiorem informacji, ale narzędziem pozwalającym odnaleźć właściwe rozwiązania.

Szerokie spektrum tematyczne tych spotkań pozwoli Państwu skorzystać z takiego treningu handlowego, który swoim zakresem najbardziej odpowiada Państwa oczekiwaniom.

Techniki Sprzedaży

Wiedza teoretyczna musi być zawsze podparta wiedzą praktyczną oraz konkretnymi umiejętnościami. Takie też zdobywają uczestnicy tego szkolenia. Bez wątpienia rozwiną swoje kompetencje sprzedażowe, zwiększając skuteczność działań sprzedażowych.

Inteligencja sprzedażowa

Budowanie świadomości sprzedażowej w celu zyskania przewagi rynkowej. Intensywne i pogłębione szkolenie handlowe, które wzmacnia samoświadomość i samoocenę sprzedażową, odporność sprzedażową oraz daje kompetencje niezbędne do sterowania dynamiką emocjonalną klientów.

Negocjacje Handlowe

Umiejętne prowadzenie dialogu, rzeczowe konstruowanie argumentacji, umiejętność wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom odbiorców oraz klientów – tego wszystkiego będą mogli nauczyć się uczestnicy naszych treningów.

Skuteczna prezentacja ofert handlowych

Szkolenie skupia się na nauce i ćwiczeniu praktycznego budowania skutecznych prezentacji handlowych oraz opracowywania ofert. Pozwala uczestnikom na nabycie umiejętności stosowania zasad storytellingu w prezentacji handlowej.

Budowanie długofalowych relacji z klientami

Podczas warsztatu uczestnicy poznają najważniejsze zasady budowania długofalowych relacji z klientami, zweryfikują różnice w stylach podejmowania decyzji oraz komunikacji oraz będą potrafili skutecznie wykorzystać zdobyte umiejętności w procesie sprzedaży i obsługi klienta. 

Typologia Klienta

Właściwe rozpoznanie typu klienta pozwala dostosować kształt oferty do jego potrzeb i oczekiwań, a tym samym – zwiększyć skuteczność i efektywność prowadzonych negocjacji. Zachęcamy więc do udziału w prowadzonych przez naszych trenerów spotkaniach.

Perswazyjny Model Sprzedaży

Treningi przygotowane z myślą o tych, którzy pragną w umiejętny i przede wszystkim skuteczny sposób budować swoją biznesową argumentację. To dla nich są szkolenia z perswazyjnego modelu sprzedaży, zwracające uwagę tak na teorię, jak i praktykę.

Umiejętności komunikacyjne w procesie sprzedaży

W jaki sposób przedstawić produkt lub usługę? Jak przekonać Klienta? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedź uzyskują uczestnicy naszych szkoleń handlowych. Wiedza ta przełoży się na odczuwalne zmiany w biznesie.

Jak Nas widzą, tak od Nas kupują! Perswazyjny Model Sprzedaży

W jaki sposób wizerunek Twojej firmy wpływa na skuteczność działania oraz stosunek Klientów do Twojej marki? Odpowiedź na to pytanie, jak również różne modele sprzedaży poznasz na naszych treningach biznesowych.

Rozmowa przez telefon sposobem na skuteczną sprzedaż

Brak kontaktu bezpośredniego z Klientem dla wielu może być przeszkodą w osiągnięciu wysokiego progu skuteczności. Jednak nasze treningi stanowią antidotum na to ograniczenie. Pokazujemy strategie i metody zwiększania efektywności swoich działań.

ABC Przedstawiciela Handlowego

Będąc nawet wiele lat w zawodzie bardzo często zapominamy o podstawach – prostym i wpływającym na skuteczność sprzedażową ABC każdego przedstawiciela handlowego. Nasze szkolenia to propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców.

Techniki NLP w sprzedaży

Jak wiedzę psychologiczną można wykorzystać w biznesie? Techniki NLP pokazują, iż umiejętność konstruowania trafnych argumentów jest prostą drogą prowadzącą do sukcesu. Na naszych treningach zapoznajemy uczestników z różnymi strategiami działania.

Category Management- CATMAN-  zarządzanie kategorią w sklepach wielko i mało powierzchniowych

Szkolenie Category Management (Zarządzanie Kategorią Produktów) jest skierowane do kadry zarządzającej sprzedażą / zakupami - KAM, menadżerów i dyrektorów działów sprzedaży oraz zakupów, product i marketing menedżerów, prezesów firm w branżach FMCG, farmaceutycznej, medycznej, restauracjach i hotelach. Celem szkolenie jest nabycie umiejętności poznawczych siły wpływu zarządzania powierzchniami sklepowymi na P&L firmy w oparciu o techniczne aspekty budowania kategorii w sklepie oraz zarzadzania nimi.

 

Szkolenia "szyte na miarę klienta"

Dostosujemy warsztaty sprzedażowye do specyfiki klienta, tak aby uczestnicy  ćwiczyli zdobyte umiejętności i techniki na autentycznych sytuacjach.

Podczas szkoleń wykorzystujemy  licencjonowane gry szkoleniowe.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem prowadzonych przez nas szkoleń:


Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranego szkolenia, proszę o kontakt  tel. +48 531 058 864,  +48 795 058 864, szkolenia@futureskills.pl, biuro@futureskills.pl, lub wysłać zapytanie ofertowe.

 

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.