Aktualności

Planujesz szkolenie?

Masz pytania?

 

Zadzwoń

tel. 574 340 420

tel. 534 977 184
  

biuro@futureskills.pl

szkolenia@futureskills.pl

 

 


  

 Należymy do

 

 

 

VBA w Access

Sprawne działanie i przygotowywanie baz danych w aplikacji ACCESS na poziomie średniozaawansowanym oraz zaawansowanym wymaga wykorzystywania w pracy projektanta  Profesjonalnej Bazy Danych języka programowania Visual Basic for Applications. Język ten, w połączeniu z mechanizmami aplikacji takimi jak formularze, kwerendy, tabele, raporty oraz innymi, rozszerzając i uzupełniając ich możliwości pozwala m.in. na tworzenie gotowych aplikacji bazodanowych, zapewniających pełną automatyzację i optymalizację pracy w obsłudze bazy danych.

Korzyści dla uczestników szkolenia:

  • zgłębienie zagadnień, związanych z tworzeniem profesjonalnie i sprawnie działających baz danych, 
  • rozwinięcie umiejętności wykorzystania języka programowania Visual Basic, jako narzędzia wspierającego i umożliwiającego pełne przeprowadzenie tego procesu.
  • poznanie technologii projektowania, budowania i obsługi baz danych  
  • zdobycie wiedzy o tym jak tworzyć bazy danych zabezpieczone przed przypadkowymi błędami i problemami, wynikającymi z nieświadomej ingerencji użytkownika w mechanizmy aplikacji ACCESS. 

 

Mechanizmy obsługi języka VBA w aplikacji ACCESS są jednocześnie mechanizmami umożliwiającymi tworzenie aplikacji dostępnych i czytelnych w obsłudze dla użytkowników bazy danych, nieznających samych zasad pracy w samej aplikacji ACCESS.

 

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

tel. 795 058 864

tel. 531 058 864

szkolenia@futureskills.pl

 

Szkolenia "szyte na miarę klienta"

Dostosujemy warsztaty i szkolenia do specyfiki klienta, tak aby uczestnicy  ćwiczyli zdobyte umiejętności i techniki na autentycznych sytuacjach.

Podczas szkoleń wykorzystujemy  licencjonowane gry szkoleniowe.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem prowadzonych przez nas szkoleń:


Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranego szkolenia, proszę o kontakt  tel. +48 533 164 515,  szkolenia@futureskills.pl, biuro@futureskills.pl, lub wysłać zapytanie ofertowe.

 bio-chemInitumOriflame    

Cati gs

 

Wskazane firmy partnerskie są jedynymi właścicielami przedstawionego loga.