KURS ON-LINE

AKADEMIA NOWOCZESNEGO LIDERA
część 1 – Zbuduj Zwycięski Zespół

 • Kierujesz zespołem, który nie realizuje celów Twojej firmy?
 • Jesteś szefem dla swoich byłych kolegów z działu?
 • Chciałbyś coś zmienić, ale nie bardzo wiesz, od czego zacząć?
 • Z zazdrością patrzysz na liderów, którzy skutecznie zarządzają pracownikami i są dla nich inspiracją do działania? 

Obecnie zbudowanie zgranego teamu to nie lada wyzwanie. Różne pokolenia, różne oczekiwania, różne podejścia do obowiązków zawodowych – jak to wszystko pogodzić? Dzięki naszym kursom on-line dowiesz się, jak mimo tych różnic zbudować skuteczny zespół, który umie „grać do jednej bramki”.
W pierwszej części
Akademii Nowoczesnego Lidera część 1 – Zbuduj Zwycięski Zespół dowiesz się, jak spojrzeć na siebie jako lidera z różnych perspektyw.  To kurs on-line, dzięki któremu poznasz swoje cele i oczekiwania względem pracowników oraz kluczowe wartości i umiejętności niezbędne w efektywnym kierowaniu zespołem na co dzień. Dowiesz się, co jest potrzebne do rozwinięcia Twojego zespołu/Twojej firmy i kilkukrotnego wzrostu jej wyników. Oprócz tego, przeanalizujesz swój rozwój i wzrost kompetencji w poszczególnych obszarach.

Dlaczego warto zbudować zwycięski zespół?

Jesteś jednym z tych menedżerów, którzy marzą o tym, by kierować samodzielnym zespołem, w którym panuje dobra atmosfera, a każdy z pracowników ma poczucie satysfakcji z wykonywanych obowiązków? Dobrze trafiłeś! Dzięki temu kursowi online w końcu odetchniesz – zarządzanie ludźmi przestanie spędzać Ci sen z powiek.

Ten kurs on-line pomoże Ci przeprowadzić zespół przez proces zmiany i cieszyć się sukcesem, o którym marzyłeś od dłuższego czasu. Zbudujesz zespół, który odciąży Cię w codziennym działaniu. Twoi współpracownicy wejdą na wyższy poziom współpracy i będą przygotowani nawet na trudne sytuacje. Unikniesz rotacji w zespole, malejącego zaangażowania czy braku motywacji do pracy.

Zbuduj zwycięski zespół, którego pozazdroszczą Ci inni liderzy!
Odbierz kurs Akademia Nowoczesnego Lidera część 1 – Zbuduj Zwycięski Zespół.

Co da Ci ten kurs?

 • Otrzymasz praktyczne narzędzia oraz techniki do wykorzystania w pracy z zespołem i poszczególnymi pracownikami.
 • Nauczysz się budować autorytet lidera, również w oczach starszych i bardziej doświadczonych pracowników.
 • Odkryjesz sposoby na rozwiązywanie konfliktów w zespole.
 • Nauczysz się osiągać postawione sobie i swoim pracownikom cele biznesowe.
 • Poznasz i przećwiczysz narzędzia wspierające współpracę w zespole.
 • Nauczysz się podnosić energię zespołu.
 • Rozpoznasz własną rolę, predyspozycje, silne strony oraz obszary do poprawy u Ciebie jako lidera.
 • Poznasz i przećwiczysz narzędzia wspierające podejmowanie decyzji w zespole.
 • Dowiesz się, co jest kluczem do sukcesu mocnego zespołu.
 • Poznasz sposoby na wzrost zaangażowania i efektywności pracy zespołu.

Co znajdziesz w tym kursie?

 • AUTORYTET LIDERA

  W tym module dowiesz się, od czego zależy, czy masz autorytet lidera w zespole.
  Poznasz sposoby na zbudowanie go, nawet w gronie starszych i bardziej doświadczonych współpracowników.
  Zapoznam Cię z narzędziami, dzięki którym popracujesz nad swoim rozwojem i wzrostem kompetencji menedżerskich.

 • BUDOWANIE ZESPOŁU

  Dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić zespół przez zmianę i zaszczepić w nim chęć grania do jednej bramki.  Pokażę Ci, jak wyznaczyć wartości zespołu, przedstawić je pracownikom i egzekwować je w codziennej pracy.

 • EXPOSE SZEFA

  Dowiesz się, jak zacząć pracę na wartościach zespołu z wykorzystaniem expose szefa. Poznasz najczęściej popełniane błędy przez menedżerów i dowiesz się, jak ich uniknąć. Powiem Ci, czym kierować się przy wyznaczaniu celów poszczególnym pracownikom i jak sprawić, by cały zespół realizował cele Twojej firmy.

 • WYZNACZANIE ZASAD

  Pokażę Ci, jak wybrać wartości, które będą przyświecać codziennej pracy Twojego zespołu i przeprowadzę Cię przez proces ich wdrażania. Pokażę sposoby na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, na które powinien być przygotowany każdy lider.

 • DEKLARACJE PRACOWNIKÓW

  Wytłumaczę Ci, na czym polega pułapka idealnego kandydata do pracy i jak w nią nie wpaść. Dowiesz się, czy zatrudnianie pracowników o takich samych oczekiwaniach jak Ty to dobra decyzja. Wytłumaczę Ci, jak wykorzystać różne style myślenia w zespole i wydobyć z nich maksymalny potencjał, który zapewni sukces Twojemu zespołowi.

 • REKRUTACJA

  Pokażę Ci, jak skutecznie zrekrutować pracownika, jak skutecznie wdrożyć go w pracę w Twojej organizacji i zadbać o jego rozwój już na samym początku Waszej współpracy.

ZESZYT ĆWICZEŃ

Oprócz dostępu do platformy e-learningowej, na której znajduje się kurs Akademia Nowoczesnego Lidera część 1 – Zbuduj Zwycięski Zespół, otrzymujesz zeszyt ćwiczeń przygotowany do druku, dzięki któremu łatwiej przyswoisz wiedzę przekazaną w kursie. W każdym module jest przewidziany czas na wykonanie poszczególnych zadań. Przerobienie ich będzie dla Ciebie pomocne nie tylko przy wdrażaniu zmian w zespole, ale także w codziennym zarządzaniu nim.

Taka forma realizowania kursu jest najbardziej efektywna, ponieważ łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Dlaczego warto wybrać
kurs on-line?

 • Sam wybierasz czas i miejsce realizowania kursu,
 • Przerabiasz kurs według własnego tempa nauki,
 • Zdobywasz nowe umiejętności poza godzinami pracy,
 • Masz możliwość przerabiania kursu na różnych urządzeniach (komputer, laptop, tablet, telefon),
 • Dzięki zeszytowi ćwiczeń łączysz zdobywanie wiedzy teoretycznej z praktyką,
 • Zyskujesz dostęp do platformy szkoleniowej na 365 dni,
 • Materiał zawarty w kursie możesz przerabiać wielokrotnie,
 • Oszczędzasz pieniądze – kursy on-line są tańsze niż szkolenia stacjonarne.

Uwaga! Daję Ci gwarancję satysfakcji!

Jesteśmy przekonani, że treści zwarte w tym kursie to skarbnica wiedzy dla każdego lidera, menedżera czy kierownik zespołu, ale nie musisz wierzyć nam na słowo.

Jeśli po obejrzeniu kursu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, wystarczy że skontaktujesz się z nami w ciągu 14 dni od zakupu i zwrócimy Ci całą wydaną kwotę, bez zadawania zbędnych pytań.

Inwestując w ten kurs nic nie tracisz, a zyskać możesz bardzo wiele. Samodzielny zespół, który osiąga cele firmy to marzenie każdego lidera. Jeśli miałbyś mniej codziennych zadań do wykonania, zyskałbyś więcej czasu na własny rozwój. Podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

Trener kursu on-line

Magdalena Wojtkowiak to Trener i Praktyk Biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Jest Akredytowanym Coachem ICF, Masterem Reiss Motivation Profile oraz przedsiębiorcą- właścicielem firmy szkoleniowej Future Skills. Pracuje z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami i każdą osobą, której zależy na własnym rozwoju.

Prowadzi autorskie szkolenia, warsztaty i kursy on-line z zakresu przywództwa, motywacji i efektywności osobistej. Pomaga liderom budować zespoły, które z powodzeniem realizują cele biznesowe organizacji. Uczy, jak skutecznie komunikować się z pracownikami i maksymalnie wykorzystywać drzemiący w nich potencjał. Wie, co robić, kiedy podwyżka nie przynosi oczekiwanych rezultatów i zna sposoby na zbudowanie autorytetu wśród starszych i bardziej doświadczonych pracowników. Tworzy skuteczne narzędzia, takie jak Business & Life Planner czy kursy on-line, pisze e- booki i prowadzi szkolenia na terenie całej Polski dla firm z różnych branż – od małych salonów kosmetycznych po wielkie firmy produkcyjne.

Wyznaje zasadę, że Lider może zaprowadzić swój zespół tylko tam, gdzie sam dojdzie. Tymi słowami zachęca menedżerów do odrzucenia strachu i testowania, sprawdzania, wdrażania różnych rozwiązań.

Jakie firmy skorzystały z naszych szkoleń i kursów?

Jesteś zainteresowany tym kursem?

Zapytaj o ten kurs dla Twojego zespołu!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Odbierz kurs dla siebie!

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem!

Katarzyna Kiełkiewicz
tel. + 48 531 058 864

KONTAKT

Future Skills Magdalena Wojtkowiak

e-mail: biuro@futureskills.pl
tel. + 48 531 058 864
tel. + 48 795 058 864

Adres biura, adres do korespondencji:

ul. Bociania 4
51-422 Wrocław

NIP 899-218-63-76
REGON 931991955