Helena

Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego. Trener negocjacji i certyfikowany trener Nonviolent Communication. Wieloletni członek i prezes klubu mówców Biznes Toastmasters we Wrocławiu.

Wykształcenie

Posiada tytuł magistra inżyniera budownictwa zdobyty na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Akademia Rozwoju Osobistego w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Ukończyła kursy coachingowe w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza,  Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu, Szkołę Trenerów Biznesu i Coachingu Menedżerskiego „Moderator”.

Doświadczenie zawodowe

Od 10 lat wspiera klientów w rozwoju ważnych dla nich obszarów takich jak komunikacja, poczucie wartości, asertywność i rozwój innych umiejętności liderskich.

Posiada 11-letnie doświadczenie w pracy z projektami i zarządzaniem zespołem w branży budowlanej.

Specjalizuje się w szkoleniach z komunikacji konstruktywnej opartej na NVC (Nonviolent Communication) wg Marshalla Rosenberga. Prowadzi także szkolenia i warsztaty z zakresu zarządzania zespołem, udzielania informacji zwrotnej, asertywności, zarządzania konfliktem, negocjacji.

Podczas szkoleń, sesji indywidualnych i warsztatów wykorzystuje zabawy i gry coachingowe. Uważa, że bawiąc się, uczymy się i rozwijamy o wiele łatwiej i szybciej. Zwiększa się wtedy nasz stan kreatywności, co może zainspirować i pobudzać wewnętrzną motywację oraz pomóc w tworzeniu nowych rozwiązań.

W procesach  coachingowych często pomaga klientom pozbyć się ograniczających przekonań i odkryć to, co jest naprawdę ważne. Wspiera w budowaniu własnej indywidualną definicji sukcesu i szczęścia oraz pracuje z nimi nad poprawą umiejętności liderskich takich jak komunikacja czy asertywność.

Uważa, że jedną z najważniejszych kompetencji jest komunikacja, ponieważ relacje z innymi zawsze zaczynają się od nas i od tego, jak się porozumiewamy. A jeśli w biznesie komunikację połączymy z empatią, to może się okazać, że nie tylko mamy zaangażowanych i zadowolonych pracowników, ale przede wszystkim zwiększoną efektywność i zysk w organizacji.

Tematy szkoleniowe

  • Komunikacja
  • Empatia w biznesie
  • Współpraca w zespole
  • Budowanie zespołu
  • Asertywność
  • Coaching menedżerski

KONTAKT

Future Skills Magdalena Wojtkowiak

e-mail: biuro@futureskills.pl
tel. + 48 531 058 864
tel. + 48 795 058 864

Adres biura, adres do korespondencji:

ul. Bociania 6/2-b
51-422 Wrocław

NIP 899-218-63-76
REGON 931991955