KURS ON-LINE

FUNDAMENTY –
Kierowanie Zespołem

 • Chcesz dowiedzieć się, jak komunikować do swoich pracowników, by zrozumieli dokładnie to, co chcesz im przekazać?
 • Marzysz o zespole, który wspiera Cię w realizacji wspólnych celów i bierze odpowiedzialność za powierzone zadania?
 • Masz w zespole starsze i bardziej doświadczone osoby, które nie widzą w Tobie autorytetu?
 • Chciałbyś uniknąć błędów, które popełniają polscy menedżerowie na początku swojej pracy?
 • Jesteś liderem od niedawna lub w najbliższym czasie obejmiesz stanowisko liderskie?
 • Chcesz poznać fundamentalną wiedzę z zakresu budowania zespołów?

Kurs on-line Fundamenty – Kierowanie Zespołem porusza różne obszary kierowania zespołem i jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających już doświadczenie praktyczne – dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania i podniesiesz swoją skuteczność. Szkolenie spełni też oczekiwania młodych liderów, którzy chcieliby uniknąć błędów tak zwanego „pierwszego roku.

Jak odnaleźć się w nowej roli?

Choć może się wydawać, że tematyka przywództwa jest dobrze znana i wielu menedżerów skutecznie zarządza swoimi zespołami, to w praktyce często okazuje się, że ich działania nie realizują długoterminowych celów firmy.

Celem kursu Fundamenty – Kierowanie Zespołem jest wykształcenie w Tobie proaktywnej postawy Lidera. Chcemy, by byś w stanie tak kierować swoim zespołem, by osiągał jak najlepsze wyniki, był zmotywowany i gotowy na to, by stawić czoła nowym wyzwaniom.

To idealny kurs dla świeżo upieczonych menedżerów – pokazuje on w jasny i klarowny sposób, jak odnaleźć się w nowej roli i nie wpaść w pułapki, w które wpada większość menedżerów. Pełen sprawdzonych narzędzi i cennych uwag, autorskich technik i wniosków z ponad 20-letniego doświadczenia Trenera z  pracy z polskimi menedżerami.

Co da Ci ten kurs?

 • Dowiesz się, co wpływa na Twój autorytet lidera w zespole,
 • Poznasz etapy budowania skutecznego zespołu i czynniki, które są kluczowe najważniejsze na początku tej drogi,
 • Odkryjesz, co motywuje Twoich pracowników i jaki ma to wpływ na Waszą codzienną komunikację,
 • Poznasz błędy, które popełnia większość polskich menedżerów i sposoby na ich uniknięcie,
 • Dowiesz się, co jest najważniejsze w klarownym przekazywaniu informacji pracownikom,
 • Nauczysz się, co robić w sytuacji, kiedy delegowane przez Ciebie zadania nie są realizowane,
 • Poznasz sposoby na budowanie trwałych relacji ze swoim zespołem,
 • Dowiesz się, jak zwiększać zarówno efektywność, jak i samodzielność podległych pracowników.

Co znajdziesz w tym kursie?

 • Zbuduj autorytet Lidera

  W tym module poznasz rodzaje autorytetów i dowiesz się, od czego zacząć budowanie każdego z nich. Nauczysz się, jakie kompetencje są niezbędne w pracy z ludźmi i jak skutecznie dążyć do wyznaczonych celów biznesowych: zarówno Twoich,  Twoich pracowników oraz firmy. Otrzymasz dowody na to, że wiedza ekspercka, umiejętności i doświadczenie to czynniki, które mają ogromny wpływ na to, jakim liderem jesteśmy w oczach inny

 • Zbuduj fundamenty zespołu

  W tym module poznasz fundamenty, o których powinien pamiętać każdy szef podczas budowania efektywnego zespołu. Dowiesz się, jakie błędy popełniają menadżerowie w codziennej pracy i z czego wynika brak zaangażowania w wykonywane zadania. Odkryjesz, od czego zależą wyniki sprzedażowe oraz co zrobić, by poszybowały one w górę.

 • Motywowanie pracowników

  W tym module dowiesz się, co oprócz pieniędzy motywuje pracowników, ale również co ich demotywuje i odbiera energię do działania w Twoim zespole.

 • Jak przekazywać zadania?

  W tym module dowiesz się, jakie informacje są niezbędne do tego, aby Twój komunikat był zrozumiały i skuteczny. Nauczysz się, dlaczego ważna jest konstrukcja komunikatów i jak bardzo może ona zmienić jego odbiór. Otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci w egzekwowaniu zadań i podniesieniu poziomu komunikacji w Twoim zespole.

 • ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

  W tym module dowiesz się, jak krok po kroku delegować zadania tak, by przyniosły oczekiwane rezultaty. Nauczysz się, jak dostosowywać zadania do konkretnych osób oraz jak określać zakres odpowiedzialności. Poznasz sposoby na określanie i egzekwowanie celów.

Dlaczego warto wybrać
kurs on-line?

 • Sam wybierasz czas i miejsce realizowania kursu,
 • Przerabiasz kurs według własnego tempa nauki,
 • Zdobywasz nowe umiejętności poza godzinami pracy,
 • Masz możliwość przerabiania kursu na różnych urządzeniach (komputer, laptop, tablet, telefon),
 • Dzięki zeszytowi ćwiczeń łączysz zdobywanie wiedzy teoretycznej z praktyką,
 • Zyskujesz dostęp do platformy szkoleniowej na 365 dni,
 • Materiał zawarty w kursie możesz przerabiać wielokrotnie,
 • Oszczędzasz pieniądze – kursy on-line są tańsze niż szkolenia stacjonarne.

Daję Ci gwarancję satysfakcji!

Jesteśmy przekonani, że treści zwarte w tym kursie to skarbnica wiedzy dla każdego lidera, menedżera czy kierownik zespołu, ale nie musisz wierzyć nam na słowo.

Jeśli po obejrzeniu kursu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, wystarczy że skontaktujesz się z nami w ciągu 14 dni od zakupu i zwrócimy Ci całą wydaną kwotę, bez zadawania zbędnych pytań.

Inwestując w ten kurs nic nie tracisz, a zyskać możesz bardzo wiele. Samodzielny zespół, który osiąga cele firmy to marzenie każdego lidera. Jeśli miałbyś mniej codziennych zadań do wykonania, zyskałbyś więcej czasu na własny rozwój. Podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

Trener kursu on-line

Magdalena Wojtkowiak to Trener i Praktyk Biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Jest Akredytowanym Coachem ICF, Masterem Reiss Motivation Profile oraz przedsiębiorcą- właścicielem firmy szkoleniowej Future Skills. Pracuje z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami i każdą osobą, której zależy na własnym rozwoju.

Prowadzi autorskie szkolenia, warsztaty i kursy on-line z zakresu przywództwa, motywacji i efektywności osobistej. Pomaga liderom budować zespoły, które z powodzeniem realizują cele biznesowe organizacji. Uczy, jak skutecznie komunikować się z pracownikami i maksymalnie wykorzystywać drzemiący w nich potencjał. Wie, co robić, kiedy podwyżka nie przynosi oczekiwanych rezultatów i zna sposoby na zbudowanie autorytetu wśród starszych i bardziej doświadczonych pracowników. Tworzy skuteczne narzędzia, takie jak Business & Life Planner czy kursy on-line, pisze e- booki i prowadzi szkolenia na terenie całej Polski dla firm z różnych branż – od małych salonów kosmetycznych po wielkie firmy produkcyjne.

Wyznaje zasadę, że Lider może zaprowadzić swój zespół tylko tam, gdzie sam dojdzie. Tymi słowami zachęca menedżerów do odrzucenia strachu i testowania, sprawdzania, wdrażania różnych rozwiązań.

Jakie firmy skorzystały z naszych szkoleń i kursów?

Jesteś zainteresowany tym kursem?

Zapytaj o ten kurs dla Twojego zespołu!

Odbierz kurs dla siebie!

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem!

Katarzyna Kiełkiewicz
tel. + 48 531 058 864