REFERENCJE

Dziękujemy za opinie na temat szkoleń Future Skills!

Jeśli chodzi o dobre szkolenia, podnoszenie swoich kompetencji i wskakiwanie na wyższy poziom – mam w głowie jedną firmę Future Skills. To z pewnością inspirujący, zaangażowany oraz motywujący zespół trenerów. To, co przekazują innym, poza fajną energią, to konkretna wiedza, poparta licznymi,  przykładami, wzmocniona praktycznymi ćwiczeniami, a przyswojona – daje widoczne efekty w pracy i stwierdzę nawet, że podnosi jakość życia.

ADAM MACIŃSKI
Szef sprzedaży i koordynator projektów specjalnych Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Trenerzy Future Skills podchodzą do współpracy profesjonalnie. Słuchają uważnie, dokładnie analizują opisywaną sytuację. Bardzo pomogli mi zrozumieć, na czym polega współpraca w zespole. Uświadomiłam sobie, jak ważne jest indywidualne podejście do pracy każdego z moich pracowników.

JOANNA JAROSZ-NOWAK
Dyrektor Departamentu Kontroli i Informacji Zarządczej Ryzyka w Santander Consumer Bank S.A.

Tym, co wyróżnia Magdę, jest umiejętność wsparcia w budowie jednej z najważniejszych konstrukcji Twojego życia – Twojej tożsamości. Wolnej od wizji innych czy… Magdy. Praca nad tym aspektem naszego życia jest niezwykle istotna i wymaga niezwykłej delikatności, kompetencji i działań ze strony osób, które ten proces wspomagają.

KRZYSZTOF BERNACIAK
AMB TECHNIC

Współpracowałem z firmą Future Skills oraz Panią Magdaleną Wojtkowiak przez okres trzech miesięcy w zakresie podniesienia kompetencji menadżerskich.

Współpraca z firmą Future Skills oraz Panią Magdaleną Wojtkowiak układała się znakomicie. Szkolenia oraz sesje treningowe przygotowane w oparciu o ogromną wiedzę i doświadczenie. Wielka wartość merytoryczna, ale przede wszystkim praktyczna. Dodatkowe materiały szkoleniowe, które otrzymałem podczas zajęć, służą mi do dziś i pomagają w codziennej pracy.


Dzięki współpracy z Panią Magdaleną Wojtkowiak udało się rozwiązać wiele problemów związanych z zarządzaniem oraz budowaniem zespołu, które przez lata wydawały się nie do naprawienia. Szkolenia z Panią Magdaleną Wojtkowiak niewątpliwie podniosły moje kompetencje menadżerskie, a zdobytą podczas zajęć wiedzę oraz techniki, z powodzeniem wprowadziłem w życie.


Najlepsze szkolenie menadżerskie, w którym wziąłem udział.

ŁUKASZ MŁYNARCZYK
MPGK CHOSZCZNO

„Dzięki coachingowi  biznesowemu  udało nam się wspólnie wypracować i wdrożyć systemy zarządzania, które poprawiły wydajność naszych działań, pracę i komfort ludzi zatrudnionych w naszej firmie. Dzięki podjętej współpracy  znacznie rozwinęliśmy naszą działalność i zwiększyliśmy przychody. Spotkania z Coachem Future Skills Magdaleną Wojtkowiak pomogły nam uporządkować nasze wszystkie sprawy zarówno małe jak i te bardziej kluczowe, a także obrać właściwy kierunek dalszego rozwoju firmy. Udział w szkoleniach dodatkowo usprawniły Nasz sposób działania w zakresie zarządzania czasem i komunikacją na lini kadra kierownicza i pracownicy.”

JAKUB MIZERA
Właściciel firmy Friends Inwesteam

„Świetny kontakt, opieka i wsparcie merytoryczne na każdym etapie projektu. Na tle innych firm szkoleniowych Future Skills wyróżnia się szczerym, osobistym zaangażowaniem i dopasowaniem wiedzy i ćwiczeń do realiów firmy. Szkolenia były prowadzone w bardzo ciekawy i dynamiczny sposób z możliwością praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy.”

LUDWIKA HOŁUB-KOZIOŁEK
Prokurent i Dyrektor Handlowy w Ultra Plus Sp. z o.o.

„Uczestnicy szkolenia poznali różnorodne narzędzia kontroli czasu: papierowe, mentalne, prostsze i bardziej rozbudowane. Prowadzący wprost i konkretnie nazwał nawyki, które niepotrzebnie zabierają czas i utrudniają efektywną pracę. Została przeprowadzona gra szkoleniowa, która w ciekawy sposób pozwoliła doświadczyć, jak duże znaczenie ma dobra organizacja. Dzięki temu każdy mógł wychwycić braki i określić pole do pracy. Punktem szkolenia bardzo docenionym przez uczestników była komunikacja asertywna i nieprzejmowanie odpowiedzialności za cudze zadania.”

Kierownik ds. Szkoleń Sprzedażowych | DPD

„Pracownicy naszego oddziału brali udział w szeregu szkoleń otwartych organizowanych przez Future Skills, m.in. ,,Zarządzanie sobą w czasie i efektywność osobista”. Szkolenia prowadzone były przez doświadczonych Trenerów tj. Magdalena Wojtkowiak czy Julita Dadej. Naszą uwagę zwróciła praktyczność i warsztatowy charakter oferowanych szkoleń, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne Trenerów prowadzących i doskonała komunikacja z firmą.”

HR Manager | ATLAS COPCO

„Z firmą Future Skills współpracujemy od ponad 3 lat. W ramach współpracy zrealizowaliśmy dotychczas 3 projekty szkoleniowe, w których zawierały się takie tematy jak: zarządzanie sobą w czasie, efektywna komunikacja, przywództwo dla menedżerów w praktyce, delegowanie zadań, prowadzenie skutecznej komunikacji oraz zarządzanie emocjami.  Zarówno poprzednie projekty, jak i obecne są dla nas ważnym elementem wspierającym system rozwoju pracowników firmy WAGO ELWAG. Szkolenia w ramach tych projektów pozwalają podnieść poziom umiejętności m.in. z zakresu komunikacji, pracy zespołowej, efektywności osobistej, zarządzania, motywowania i delegowania. Uczestnicy szkoleń wysoko oceniają zarówno poziom merytoryczny szkoleń, profesjonalizm trenerów, jak i przydatność wiedzy w codziennej pracy.”

Anna Niklewicz
HR Business Partner

„Z informacji zwrotnej otrzymanej od uczestnika szkolenia »Kierowanie Zespołem Produkcyjnym«, wysoko oceniony został profesjonalizm Future Skills, merytoryczne przygotowanie do zajęć, dobór materiałów dydaktycznych i metod szkoleniowych. Rzeczowość oraz bogactwo merytoryczne programu umożliwiły natychmiastowe zastosowanie poznanych podczas szkolenia praktycznych metod, oraz narzędzi,  w tym wartościowych wskazówek”.

Agata Sobocińska
Kierownik Działu | Dział zarządzania Zasobami Ludzkimi

„Proces szkoleniowy poprzedzony był wnikliwą analizą potrzeb. Szkolenia zostały przeprowadzone z najwyższą starannością zarówno pod względem dydaktycznym jak i organizacyjnym. Na szczególną uwagę zasługuje osoba trenerki — Pani Julity Dadej. Profesjonalizm, zaangażowanie, elastyczność przekładały się na świetny kontakt z uczestnikami. Aktywny sposób prowadzenia zajęć, różnorodność metod i przykłady z »z życia wzięte« angażowały uczestników i pozytywnie wyróżniały Future Skills na tle innych dostawców. Projekty zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników i przyniosły realne zmiany na poziomie umiejętności, zachować i postaw”.

Robert Galara
V-ce Prezes Zarządu

„Warsztaty z zakresu komunikacji, motywacji oraz budowy zespołu miały na celu usprawnienie procesów przekazu i przepływu informacji wewnątrz firmy, poprawę komunikacji oraz wzrost efektywności pracy poprzez konstruktywne budowanie relacji ze współpracownikami, podwładnymi i przełożonymi. W trakcie wielu symulacji, gier szkoleniowych i ćwiczeń uczestnicy mieli okazję zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Trenerki Future Skills wykazały się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i kreatywnością. Warsztaty prowadzone były w sposób ciekawy, dynamiczny i aktywnie angażujący uczestników.”

Polecamy firmę szkoleniową Future Skills jako rzetelnego partnera biznesowego.

Wojciech Bajan
Członek Zarządu

Posiadamy certyfikat ISO 9001

Posiadamy certyfikat zgodności ze standardami ISO.

Oznacza to, że prowadzone przez nas szkolenia, projekty oraz usługi spełniają międzynarodowe normy jakości i wpisują się w program poprawy jakości, bezpieczeństwa i wydajności.

Dbamy o jak najwyższą jakość dostarczanych przez nas usług.
Stosujemy także filozofię ciągłego doskonalenia, aby usprawniać nasze metody i procesy – i dopasować je do zmieniających się warunków rynku.

Nasz zespół szkoleniowy to doświadczeni eksperci, którzy realizują standardy jakości.

Case Study

Poznaj Historie Naszych Klientów

Historia Klienta: Niemieckie Standardy w Polskich Realiach

Niemieckie przedsiębiorstwo IT przeprowadziło szkolenia korporacyjne dla kadry zarządzającej w temacie komunikacji menedżerskiej. W szkoleniach wzięli udział Liderzy z Polski. Okazało się jednak, że niemieckie metody nie do końca przekładają się na polskich pracowników o innej mentalności, oczekiwaniach i podejściu do pracy. Jak przełożyć niemiecką wiedzę korporacyjną na polskie realia?

Historia Klienta: System Kompetencji Menedżerskich

Liderzy z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu spotkali się z brutalną rzeczywistością, w której dotychczasowe metody kierowania zespołem przestawały działać. Szybki rozwój firmy i większa liczba pracowników, którymi trzeba zarządzać w bezpośredni sposób pokazały braki na polu komunikacji, delegowania zadań oraz motywowania. Firma musiała podjąć działania, by rozwinąć kadrę zarządzającą. Jak przebiegł 12-miesięczny projekt Akademii Menedżera? Poznaj case study naszego klienta!

Klienci, którzy nam zaufali

referencje
firmy
uniwersytety
firmy produkcyjne
produkcja
szkolą się

Historie naszych klientów

Chciałem zwolnić cały zespół sprzedaży

„Przez wieczne kłótnie i konflikty w zespole pojawiło się tyle problemów, że nie miałem siły ich rozwiązywać. Pracownicy nie wykonywali moich poleceń. Mogłem mówić, tłumaczyć ileś razy, ale oni nadal wiedzieli lepiej. Doszło do tego, że to ja jako właściciel firmy musiałem zajmować się ważnymi klientami – zwyczajnie po to, żeby ich utrzymać. Chciałem rozwiązać cały zespół i zacząć od nowa.

Dzięki współpracy z Future Skills, najpierw tylko mojej na szkoleniu menedżerskim, a potem już reszty zespołu w cyklu szkoleń sprzedażowych,  dzisiaj mam dwa razy tylu klientów – i wszystkimi zajmuje się mój zespół sprzedaży, w niezmienionym składzie.”

Waldemar, Właściciel średniej firmy

Przestałam robić, a zaczęłam zarządzać

Byłam typowym szefem-policjantem, który stoi nad pracownikiem i pilnuje. Każdy drobiazg musiał być po mojemu. Czasami dosłownie poprawiałam przecinki po pracownikach, żeby wszystko było idealnie.

Męczyło mnie to. Zabierało tyle mojego czasu i energii, że nie dawałam rady z innymi obowiązkami. Notorycznie zabierałam też pracę do domu, żeby cokolwiek nadgonić. Wydawało mi się, że jak tylko dokończę tę jedną rzecz, reszta pójdzie z górki.

Na pierwszym szkoleniu z zarządzania sobą w czasie dostałam brutalny dowód, jak bardzo się myliłam. Powinnam podziękować mojemu ówczesnemu szefowi za poznanie mnie z zespołem Future Skills, bo firma już inna, a współpraca nadal trwa”.

Daria, Kierownik działu administracji

Zmieniliśmy styl zarządzania o 180 stopni

„W naszym zespole liderów produkcji wszyscy mieliśmy podobne problemy – dużo pracy, mało czasu, do tego żaden z pracowników nie chciał brać odpowiedzialności za to, co robi. Zawsze znalazła się wymówka albo ktoś inny, kto zawinił. W zespołach i między działami panowały podziały i konflikty ciągnące się od miesięcy, a nawet lat. Musieliśmy interweniować, a praca stała.

Projekt z Future Skills miał rozwijać umiejętności kierowania zespołem, ale dał nam dużo więcej. Wiele z zagadnień przenieśliśmy na pracowników i teraz nie tylko atmosfera jest lepsza, ale też praca przebiega płynnie.”

Miłosz, Kierownik działu inżynierii i produkcji

Tak prowadzimy szkolenia

Szkolenia dla firm oraz szkolenia otwarte, które prowadzimy to w 75% warsztaty praktyczne.
Wykorzystujemy ćwiczenia, symulcje oraz gry szkoleniowe.

Lista klientów, którzy szkolili z nami swoje zespoły i pracowników

 • McCain Poland Sp. z o.o.
 • Colep Polska Sp. z o.o.
 • Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
 • Widex Polska Sp. z o.o.
 • Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.
 • Poczta Polska S.A.
 • KGHM Polska Miedź S.A.
 • Santander Consumer Bank S.A.
 • Krajowy Rejestr Długów
 • Endress+ Hauser Polska Sp. z o.o.
 • Valmont Polska Sp. z o.o.
 • DRIAL Poland Sp. z o.o.
 • Sygma Bank Polska S.A.
 • DPD Sp. z o.o.
 • De Dietrich Sp. z o.o.
 • Wuppermann Sp. z o.o.
 • Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
 • Sempertrans Belchatow Sp. z o.o.
 • Jacobs Douwe Egberts PL Sp. z o.o.
 • CeDo sp. z o.o.
 • Edison S.A
 • Wezi Tec sp. z o.o
 • GZELLA NET Sp. z o.o.
 • ZUS Oddział w Nowym Sączu
 • Imperial Tobacco Polska S.A.
 • Sitech Sp. z o.o.
 • Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
 • SALUMANUS sp. z o.o.
 • Hi Logistics Europe oddział w Polsce
 • Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ
 • SCS Polska Sp. z o.o.
 • EISBERG Polska Sp. z o. o.
 • Wago Elwag Sp. z o.o.
 • Camela S.A.
 • Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
 • Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.
 • Narodowy Fundusz Zdrowia.
 • ZUS.
 • Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.
 • Uniwersytet Śląski w Katowicach.
 • Politechnika Wrocławska.
 • Miasto Żmigród.
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
 • Euler Hermes Collections Sp. z o.o.
 • Oriflame Sp. z o.o.
 • Vorwerk Polska
 • Kaufland Polska Markety Sp zo.o. Sp.k.
 • KGHM Centrum Badawczo Rozwojowe Cuprum
 • Politechnika Wrocławska Instytut Robotyki i Automatyki
 • Politechnika Wrocławska Instytut Techniki Cieplnej i Mechaniki Płynów …
 • TRW Automotive
 • TRW Braking Systems Polska Sp. z o.o.
 • Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
 • Bolsius Polska Sp. z o.o.
 • EDF Polska S.A.
 • Panek S.A.
 • Instytut Badawczy IPC sp. z o.o.
 • EVIO Polska Sp. z o.o.
 • NORMA Polska Sp. z o.o.
 • Polskie Sieci Elektroenergetyczne- Centrym S.A.
 • Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi
 • Grande Soldi
 • Bio- Chem Sp. z o.o.
 • Kreator Sp. z o o.
 • Neuca S.A.
 • Manuli Ekobal Sp. z o.o.
 • Tarkon-Gradi Sp. z o.o.
 • LSG Deweloper Sp. z o.o. Sp.
 • Creator- Sport Sp. z o.o.
 • Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o.
 • Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.
 • Malon Sp. z o.o
 • Polkomtel S.A.
 • Dolnośląskie Studio Cati
 • Zespół Aktywności Społecznej w Sobieszowie
 • Floor Service
 • TRW Automotive Aftermarket
 • ETHERON
 • Agencja Handlowa BOLL Wojciech Dalewski spółka jawna.
 • Bolsius.
 • Adamietz Sp. z o.o.
 • ARPANEL.
 • Meble Marzenie.
 • Bemarc Edward Baczewski.
 • BOOMGAARDEN MEDIEN Sp. z o.o.
 • Vector Sp. z o.o.
 • AMB Technic
 • EMTOR Sp. z o.o.
 • Learn Power Group Sp. z o.o.
 • Initium
 • Domański Zakrzewski Palinka sp. k.
 • Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” Spółka Akcyjna
 • Bon Finanse
 • P.P.U.H. SOR-DREW RAJMUND SOROWSKI
 • KHS Medicare Sp z o.o.
 • Ganymaede Sp. z o.o.
 • Ona w Biznesie.pl
 • Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych
 • Ultra Plus sp. z o.o.
 • Zielone Ogrody
 • PPG Deco Polska Sp. z o.o.
 • Technika i Bezpieczeństwo Sp. z o.o.
 • Impel Cleaning Sp. z o.o.
 • Turck Sp. z o.o.
 • Hotel Europa
 • Leon Sp. z o.o.
 • Trefl S.A.
 • PWPO-T PROMONT Sp z o.o.
 • PRO- INFRA
 • Sudzucker Polska S.A.
 • O2A Polska Sp. z o.o.
 • Markety ABC
 • SEKA Sp. z o.o
 • Akademia Rozwoju Umiejętności
 • PRO- INFRA
 • Urząd Gminy Polkowice
 • DOLFAMEX Sp. z o.o.
 • Wojskowa Pracownia Psychologiczna w Opolu
 • Walter Schmidt Cement Polska Sp. z o.o.
 • Invest Sp. z o.o.
 • Vetoquinol.
 • Takenaka Europe GmbH Sp. z o.o.
 • LSG Deweloper Sp. z o.o.
 • Atlas Copco.

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy dobrać program szkolenia i jego formę.

tel.+48 531 058 864szkolenia@futureskills.pl

Sprawdź też pozostałe szkolenia!