PRZYWÓDZTWO I KIEROWANIE

Co wyróżnia szkolenia managerskie Future Skills?

Tematyczny zakres naszych treningów biznesowych pozwoli Państwu zdobyć kompetencje i umiejętności na różnych płaszczyznach. Pragniemy, aby osoby odpowiedzialne za motywowanie, nadzorowanie pracy zespołu oraz przydzielanie codziennych obowiązków służbowych nie tylko znały odpowiedź na pytanie, jak to robić efektywniej, ale również wiedziały jak radzić sobie z barierami i problemami utrudniającymi realizację tych zadań. Szkolenia menedżerskie to przede wszystkim programy treningów stworzone z myślą o osobach, których codzienna praca wiąże się z odpowiedzialnością za cały zespół.

To także konkretne rozwiązania pozwalające sięgnąć po najskuteczniejsze narzędzia, pomagające w wielu codziennych zadaniach, wśród których wymienić należy:

  • motywowanie pracowników,
  • prowadzenie rozmów mobilizujących oraz udzielanie reprymendy,
  • efektywne rozdysponowywanie zadań podwładnym oraz właściwe rozporządzanie ich czasem,
  • prowadzenie komunikacji (związanej również z jasnym, precyzyjnym wydawaniem poleceń).

Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nasz zespół szkolenia menedżerskie pozwolą nie tylko zdiagnozować przyczyny wielu nieprawidłowości, przekładających się na mniejszą skuteczność w pracy, ale również pomogą w skutecznym radzeniu sobie z nimi.

Poznaj nasze szkolenia

Co oferujemy
naszym Klientom?

W kontaktach z naszymi klientami, partnerami, dostawcami i współpracownikami kierujemy się niezmiennie pięcioma podstawowymi wartościami: Odpowiedzialność, Doświadczenie, Rozwój, Profesjonalizm, Partnerstwo.

Analiza potrzeb szkoleniowych

Wspólnie z Klientem dokonujemy diagnozy stanu obecnego, definiujemy kluczowe do rozwoju lub zmiany cele i wyzwania.

Projektowanie i przeprowadzanie szkoleń biznesowych

Projektujemy praktyczne szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Uzgadniamy środki i metody działania wykorzystywane w trakcie projektu.

Ewaluacja prowadzonych szkoleń

Podsumowujemy efekty prowadzonych szkoleń i rekomendujemy dalsze kroki rozwojowe. Oferujemy wsparcie po zakończeniu projektu.

Szkolenia szyte na miarę!

Dostosujemy warsztaty i szkolenia do specyfiki klienta tak, aby uczestnicy ćwiczyli zdobyte umiejętności i techniki na autentycznych sytuacjach. Podczas szkoleń wykorzystujemy licencjonowane gry szkoleniowe.

Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Zapraszamy do kontaktu!

tel. 574-340-420

Sprawdź też resztę naszej oferty!

Future Skills Magdalena Wojtkowiak

e-mail: biuro@futureskills.pl
tel. 574 340 420

Adres biura, adres do korespondencji:

ul. Bociania 4
51-422 Wrocław

NIP 899-218-63-76
REGON 931991955