strefa wiedzy

Artykuły

Kierowanie zespołem produkcyjnym – 6 błędów liderów produkcji

Wielu liderów produkcji oraz kierowników zespołów produkcyjnych jest w Polsce wyłanianych za pomocą awansu wewnętrznego. Ale… co potem? Zobacz jakie błędy popełniają liderzy i kierownicy produkcji – zarówno nowo awansowani, którzy nie zdobyli jeszcze umiejętności zarządzania pracownikami, jak i Ci z wieloletnim doświadczeniem, którzy wpadli w pułapkę założeń i przyzwyczajeń.
autorytet lidera - jak go zbudować

Jak budować autorytet szefa w zespole?

Skuteczny szef jest przede wszystkim dobrym przywódcą. A dobry przywódca, potrafi zaprowadzić swój zespół na sam szczyt. Mówi się, że jako szef musisz potrafić zarządzać ludźmi, delegować zadania, organizować czas pracy, motywować i przemawiać niczym Steve Jobs. Jednak często pomijany jest najważniejszy aspekt — autorytet.
jak kierować zespołem

Jak kierować zespołem? – najczęściej zadawane pytania

Jak kierować zespołem, aby był on skuteczny, zmotywowany i osiągał określone cele, a jednocześnie nie zatracić się w swoich  obowiązkach? Poznaj 6 pytań i odpowiedzi, które przybliżą Cię do zbudowania efektywnego i zmotywowanego zespołu.
handlowiec - jak go zmotywować

Jak zmotywować handlowca? Praktyczne porady cz. 2

Zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest różnica między przedstawicielem handlowym Hunterem-Łowcą a Farmerem? Czym się kierują, podejmując działania i czy to samo ich motywuje? Przecież handlowiec to handlowiec, albo potrafi sprzedawać, albo nie. Czy rzeczywiście jest to prawda?
motywacja handlowca

Jak zmotywować handlowca? Praktyczne porady cz. 1

Dlaczego handlowcy nie sprzedają? Klienci skarżą się na obsługę. Handlowcy nie realizują planów, winiąc za brak realizacji klientów, złe produkty, za wysokie ceny i ostrą konkurencję. Motywacja w dziale sprzedaży spada, a sytuacja z dnia na dzień jest coraz gorsza.

Jak komunikować się skutecznie? – krótki poradnik

Skuteczna komunikacja nie opiera się tylko na czytelnym przekazywaniu informacji. Skąd mam wiedzieć, że jako Lider nie potrafię się komunikować?

Wideo

ZOBACZ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE

Jak zbudować skuteczny zespół? Dzięki rozwijaniu umiejętności! Poznaj wideo, które umieszczamy na naszym kanale i wykorzystaj praktyczne wskazówki trenerów do tego, aby Twój zespół działał lepiej.

wideo zbuduj skuteczny zespół

Jak odmawiać w pracy? Asertywna odmowa

6 kroków delegowania zadań

Jak się zorganizować? 5 kroków metody Alpen

12 Błędów w komunikacji z zespołem

Jak krytykować i reagować na krytykę asertywnie

Relacje z sali szkoleniowej

Bezpłatne ebooki

ODBIERZ BEZPŁATNE E-BOOKI

Poznaj sprawdzone wskazówki na kierowanie zespołem, który jest zaangażowany i realizuje cele. Oraz na zwiększenie swojej produktywności dzięki zarządzaniu sobą w czasie.

jak zarządzać zespołem - ebook

Zarządzanie zespołem
6 skutecznych zasad

jak pracować efektywnie zdalnie - ebook

Jestem w pracy, jestem w domu
Jak efektywnie pracować w trybie home office

Bezpłatne webinary

ZOBACZ BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Podczas webinarów nasi eksperci podają sprawdzone techniki, które możesz bez obaw wykorzystać w praktyce w swoim zespole. Wprowadź zmiany i obserwuj efekty, jakie przyniosą.

Klienci, którzy nam zaufali

firmy
firmy produkcyjne
pomagamy liderom, menedżerom i przedsiębiorcom
szkolą się