strefa wiedzy

Artykuły

Współpraca w zespole – Jak rozpoznać silosy w firmie? 10 objawów

Czy praca w Twoim zespole bądź w Twojej firmie przypomina pole minowe, gdzie informacje są zatajane, rywalizacja kwitnie, a każda osoba dba o własny interes, nie patrząc, czy jej działania mają konsekwencje dla innych pracowników lub działów? Przez niewłaściwą komunikację i błędne określane celów - w firmach rosną silosy. Zobacz, czym są oraz jak zmienić podejście pracowników, usprawnić przepływ komunikacji i zadbać, by wszyscy grali do jednej bramki.

Kierowanie zespołem produkcyjnym – 6 błędów liderów produkcji

Wielu liderów produkcji oraz kierowników zespołów produkcyjnych jest w Polsce wyłanianych za pomocą awansu wewnętrznego. Ale… co potem? Zobacz jakie błędy popełniają liderzy i kierownicy produkcji – zarówno nowo awansowani, którzy nie zdobyli jeszcze umiejętności zarządzania pracownikami, jak i Ci z wieloletnim doświadczeniem, którzy wpadli w pułapkę założeń i przyzwyczajeń.
autorytet lidera - jak go zbudować

Jak budować autorytet szefa w zespole?

Skuteczny szef jest przede wszystkim dobrym przywódcą. A dobry przywódca, potrafi zaprowadzić swój zespół na sam szczyt. Mówi się, że jako szef musisz potrafić zarządzać ludźmi, delegować zadania, organizować czas pracy, motywować i przemawiać niczym Steve Jobs. Jednak często pomijany jest najważniejszy aspekt — autorytet.
jak kierować zespołem

Jak kierować zespołem? – najczęściej zadawane pytania

Jak kierować zespołem, aby był on skuteczny, zmotywowany i osiągał określone cele, a jednocześnie nie zatracić się w swoich  obowiązkach? Poznaj 6 pytań i odpowiedzi, które przybliżą Cię do zbudowania efektywnego i zmotywowanego zespołu.
handlowiec - jak go zmotywować

Jak zmotywować handlowca? Praktyczne porady cz. 2

Zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest różnica między przedstawicielem handlowym Hunterem-Łowcą a Farmerem? Czym się kierują, podejmując działania i czy to samo ich motywuje? Przecież handlowiec to handlowiec, albo potrafi sprzedawać, albo nie. Czy rzeczywiście jest to prawda?
motywacja handlowca

Jak zmotywować handlowca? Praktyczne porady cz. 1

Dlaczego handlowcy nie sprzedają? Klienci skarżą się na obsługę. Handlowcy nie realizują planów, winiąc za brak realizacji klientów, złe produkty, za wysokie ceny i ostrą konkurencję. Motywacja w dziale sprzedaży spada, a sytuacja z dnia na dzień jest coraz gorsza.

Wideo

ZOBACZ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE

Jak zbudować skuteczny zespół? Dzięki rozwijaniu umiejętności! Poznaj wideo, które umieszczamy na naszym kanale i wykorzystaj praktyczne wskazówki trenerów do tego, aby Twój zespół działał lepiej.

wideo zbuduj skuteczny zespół

Jak odmawiać w pracy? Asertywna odmowa

6 kroków delegowania zadań

Jak się zorganizować? 5 kroków metody Alpen

12 Błędów w komunikacji z zespołem

Jak krytykować i reagować na krytykę asertywnie

Relacje z sali szkoleniowej

Bezpłatne ebooki

ODBIERZ BEZPŁATNE E-BOOKI

Poznaj sprawdzone wskazówki na kierowanie zespołem, który jest zaangażowany i realizuje cele. Oraz na zwiększenie swojej produktywności dzięki zarządzaniu sobą w czasie.

jak zarządzać zespołem - ebook

Zarządzanie zespołem
6 skutecznych zasad

jak pracować efektywnie zdalnie - ebook

Jestem w pracy, jestem w domu
Jak efektywnie pracować w trybie home office

Bezpłatne webinary

ZOBACZ BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Podczas webinarów nasi eksperci podają sprawdzone techniki, które możesz bez obaw wykorzystać w praktyce w swoim zespole. Wprowadź zmiany i obserwuj efekty, jakie przyniosą.

Klienci, którzy nam zaufali

firmy
firmy produkcyjne
pomagamy liderom, menedżerom i przedsiębiorcom
szkolą się