wystąpienia publiczne

Nikt nie wymaga od Ciebie, żebyś mówił jak Steve Jobs. Dzięki szkoleniu z wystąpień publicznych będziesz sobą, a przy okazji zrealizujesz zaplanowane cele i marzenia.

Wystąpienia publiczne w pracy, w mediach, na spotkaniu rodzinnym. Dla jednych zmora, dla innych okazja do zabłyśnięcia lub chleb powszedni. W której grupie jesteś?
Jeśli wystąpienia są dla Ciebie wyzwaniem, to jesteś wśród tych szczęściarzy, którzy potrafią przekształcić lęk w inną emocję. W ekscytację. I jest ich zdecydowanie mniej. U większości z nas ważne cele wywołują lęk. Nasz mózg ssaczy – zarządzający reakcją – walcz albo uciekaj – w reakcji na nowe wyzwanie, broni nas przed zmianą. Ogranicza dostęp do kory mózgowej odpowiedzialnej za myśli i procesy twórcze. Umiejętność autoprezentacji to jedna z najważniejszych umiejętności miękkich we współczesnym świecie.

A gdyby spojrzeć na tę umiejętność tak jak na naukę jazdy samochodem. Jak to jest, że zdajesz egzamin i nie przejmujesz się tym, co na temat Twojej jazdy myślą inni użytkownicy dróg. Uważasz tę umiejętność za przydatną i po prostu ją zdobywasz. Uczysz się przepisów i zaczynasz jeździć. Czasami ktoś Cię strąbi lub coś pokaże zza kierownicy, ale przecież z tego powodu nie rezygnujesz z używania samochodu. Nie musisz jeździć jak kierowca rajdowy. Wystarczy, jak jeździsz zgodnie z kodeksem drogowym — a jeśli chodzi o technikę — wystarczająco dobrze, by nie zajechać silnika i nie urwać lusterek.
Tak samo jest z wystąpieniami — nikt nie wymaga od Ciebie, żebyś mówił jak Steve Jobs. Steve Jobs był jedyny i niepowtarzalny – naśladownictwo sprawi, że będziesz jedynie kopią – chodzi o to, by być sobą. I robić to wystarczająco dobrze, by osiągać swoje cele. Nawet jeśli chcesz zostać zawodowym mówcą – to i tak chodzi o Twoje  własne mistrzostwo, a nie kopiowane.

Co oferujemy
naszym Klientom?

W kontaktach z naszymi klientami, partnerami, dostawcami i współpracownikami kierujemy się niezmiennie pięcioma podstawowymi wartościami: Odpowiedzialność, Doświadczenie, Rozwój, Profesjonalizm, Partnerstwo.

analiza szkoleń

Analiza potrzeb szkoleniowych

Wspólnie z Klientem dokonujemy diagnozy stanu obecnego, definiujemy kluczowe do rozwoju lub zmiany cele i wyzwania.

projektowanie szkoleń

Projektowanie i przeprowadzanie szkoleń biznesowych

Projektujemy praktyczne szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Uzgadniamy środki i metody działania wykorzystywane w trakcie projektu.

ewaluacja szkoleń

Ewaluacja prowadzonych szkoleń

Podsumowujemy efekty prowadzonych szkoleń i rekomendujemy dalsze kroki rozwojowe. Oferujemy wsparcie po zakończeniu projektu.

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy dobrać program szkolenia i jego formę.

tel.+48 531 058 864szkolenia@futureskills.pl

Sprawdź też resztę naszej oferty!