EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA

Co wyróżnia szkolenia z zakresu efektywności osobistej Future Skills?

Nasze szkolenia z efektywności osobistej dotyczą tych zagadnień, które często określa się mianem umiejętności osobistych. Są to  uniwersalne kompetencje, które można wykorzystać zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. Komunikacja w zespole, umiejętność planowania, dobra organizacja czasu, wyznaczanie priorytetów, odporność na stres czy asertywność to umiejętności coraz częściej doceniane przez pracodawców. Oczywiście nie każdy się z nimi rodzi. ale każdy może się ich nauczyć. Polecamy je wszystkim, którzy pragną stać się efektywniejszym pracownikiem, menedżerem, specjalistą, człowiekiem….

Szkolenia naszych Trenerów z zakresu Efektywności osobistej skierowane są do osób zatrudnionych w różnych branżach i na różnych stanowiskach. Podczas warsztatów pracujemy na realnych przykładach z życia uczestników, wykorzystujemy symulacje, gry szkoleniowe, ćwiczenia i case study. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb klienta i obecnej sytuacji w firmie.

Poznaj nasze szkolenia

Co oferujemy
naszym Klientom?

W kontaktach z naszymi klientami, partnerami, dostawcami i współpracownikami kierujemy się niezmiennie pięcioma podstawowymi wartościami: Odpowiedzialność, Doświadczenie, Rozwój, Profesjonalizm, Partnerstwo.

Analiza potrzeb szkoleniowych

Wspólnie z Klientem dokonujemy diagnozy stanu obecnego, definiujemy kluczowe do rozwoju lub zmiany cele i wyzwania.

Projektowanie i przeprowadzanie szkoleń biznesowych

Projektujemy praktyczne szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Uzgadniamy środki i metody działania wykorzystywane w trakcie projektu.

Ewaluacja prowadzonych szkoleń

Podsumowujemy efekty prowadzonych szkoleń i rekomendujemy dalsze kroki rozwojowe. Oferujemy wsparcie po zakończeniu projektu.

Szkolenia szyte na miarę!

Dostosujemy warsztaty i szkolenia do specyfiki klienta tak, aby uczestnicy ćwiczyli zdobyte umiejętności i techniki na autentycznych sytuacjach. Podczas szkoleń wykorzystujemy licencjonowane gry szkoleniowe.

Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania

Zapraszamy do kontaktu!

tel. 574-340-420

Sprawdź też resztę naszej oferty!

KONTAKT

Future Skills Magdalena Wojtkowiak

e-mail: biuro@futureskills.pl
tel. + 48 531 058 864
tel. + 48 795 058 864

Adres biura, adres do korespondencji:

ul. Bociania 4
51-422 Wrocław

NIP 899-218-63-76
REGON 931991955