motywacja

Przygotowane przez naszych Trenerów szkolenia z motywacji pozwolą zmobilizować zespół i zwiększyć jego efektywność, jednocześnie zapewniając wzrost wyników firmy.

Nie każdy lider zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie motywacja pracowników w dużym stopniu decyduje o tym, czy postawione im zadania i cele zostaną zrealizowane. Celem naszych szkoleń jest nabycie wiedzy i umiejętności oraz przekazanie skutecznych metod i technik w zakresie sposobów motywowania pracowników. Przygotowane szkolenia z motywacji uczynią zespół bardziej zmobilizowanym, zwiększą jego efektywność i sukces, a jednocześnie zapewnią wzrost wyników firmy.

Co oferujemy
naszym Klientom?

W kontaktach z naszymi klientami, partnerami, dostawcami i współpracownikami kierujemy się niezmiennie pięcioma podstawowymi wartościami: Odpowiedzialność, Doświadczenie, Rozwój, Profesjonalizm, Partnerstwo.

analiza szkoleń

Analiza potrzeb szkoleniowych

Wspólnie z Klientem dokonujemy diagnozy stanu obecnego, definiujemy kluczowe do rozwoju lub zmiany cele i wyzwania.

projektowanie szkoleń

Projektowanie i przeprowadzanie szkoleń biznesowych

Projektujemy praktyczne szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Uzgadniamy środki i metody działania wykorzystywane w trakcie projektu.

ewaluacja szkoleń

Ewaluacja prowadzonych szkoleń

Podsumowujemy efekty prowadzonych szkoleń i rekomendujemy dalsze kroki rozwojowe. Oferujemy wsparcie po zakończeniu projektu.

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy dobrać program szkolenia i jego formę.

tel.+48 531 058 864szkolenia@futureskills.pl

Sprawdź też pozostałe szkolenia!