TEAM BUILDING

Warsztaty Budowania Współpracy i Komunikacji w zespole

Rozwijaj współpracę w zespole dzięki angażującym warsztatom team building. Zadbaj o sprawną komunikację, przekazywanie sobie informacji oraz dążenie razem do wspólnego celu.

Warsztaty integracyjne z grami, zabawami i wyzwaniami testują umiejętności w praktyce i sprawiają, że o metodach skutecznej współpracy nie będzie można zapomnieć.

Komunikacja i Współpraca w zespole – Jak wyglądają warsztaty Team Building z nami?

Jesteśmy zwolennikami tzw. mądrej integracji, która z dala od codziennej rutyny, pogłębia otwartość i buduje relacje między członkami zespołu, a jednocześnie daje możliwość zdobycia umiejętności w ciekawy, zapadający w pamięć sposób.

Uczestnicy w tracie gier symulacyjnych wchodzą w nowe role i pokazują się od innej strony, często też niebiznesowej. Dzięki temu poznają się lepiej i dowiadują się o sobie nowych rzeczy.

To wpływa na wzrost zaufania i poprawę współpracy w zespole.

Oprócz wartości merytorycznych i aktywnego ćwiczenia swoich umiejętności, spotkania team building dają uczestnikom radość ze wspólnego zwycięstwa, wiarę w to, że zespół potrafi działać razem i motywację do dalszej pracy.

Nasze warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy z różnych specjalizacji. Wykorzystujemy licencjonowane gry, a także autorskie scenariusze i ćwiczenia.

Każde zadanie ma swój ukryty cel i jest szczegółowo omawiane podczas podsumowania.

Zapytaj o Szkolenie Team Building

Chcesz zorganizować szkolenie ze współpracy, team building czy integrację zespołową? Napisz do nas i umówimy się na bezpłatną konsultację.

  Imię
  Nazwisko
  Adres e-mail
  Nr telefonu
  Firma
  Stanowisko (wybierz)
  Treść wiadomości

  Klienci, którzy nam zaufali:

  firmy, które szkolimy
  firmy, które szkoliliśmy
  szkolimy urzędy i szkoły
  firmy produkcyjne
  firmy produkcyjne
  firmy, które szkoliliśmy

  Masz pytania?

  Napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy dobrać program szkolenia i jego formę.

  tel.+48 531 058 864szkolenia@futureskills.pl

  Sprawdź też pozostałe szkolenia!