szkolenia produkcyjne

Produkcyjne szkolenia organizowane przez Future Skills to sposób na zorganizowany i sprawnie działający zespół produkcyjny.

Szkolenia produkcyjne dla kierowników produkcji z kierowania zespołem (zarządzanie pracownikami oraz liderami produkcji), motywowania, skutecznej komunikacji i delegowania zadań oraz odpowiedzialności w zespole produkcyjnym. Pokazujemy jak skutecznie rozwiązywać konflikty i jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami.

Dlaczego warto inwestować w szkolenia produkcyjne Future Skills?

Szkolenia produkcyjne dla liderów z umiejętności miękkich to sposób na zmniejszenie rotacji na produkcji.  Na produkcji liczy się każdy szczegół, często technologia i procesy są dopięte na ostatni guzik, a niestety zawodzi czynnik ludzki. Skuteczny zespół produkcyjny to taki, w którym wszystko działa  również komunikacja i współpraca. Zadbaj o to, aby Twój zespół na produkcji poprowadził skuteczny Lider, który potrafi zarządzać, wspierać i motywować do działania.

Dostarczają one praktycznych umiejętności niezbędnych liderom, brygadzistom, mistrzom i kierownikom w tworzeniu sprawnie funkcjonującego zespołu. Podczas szkoleń produkcyjnych liderzy zdobędą wiedzę i rozwiną umiejętności w zakresie podstawowych kompetencji lidera: budowania autorytetu,  znajomości stylów kierowania, technik motywowania i delegowania zadań oraz zasad skutecznej komunikacji, w tym zasad udzielania informacji zwrotnych.

Lider na produkcji powinien pamiętać, że każdego dnia staje na scenie przed swoją widownią. Jego zespół obserwuje go. Wszystko, co robi, wszystko, co mówi i sposób, w jaki to mówi, jest przesłaniem dla pracowników. To przesłanie wpływa na jakość pracy pracowników produkcji.

Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nasz zespół szkolenia produkcyjne pozwolą nie tylko zdiagnozować przyczyny wielu nieprawidłowości, przekładających się na mniejszą skuteczność w pracy, ale również pomogą w skutecznym radzeniu sobie z nimi.

Podczas szkoleń stosujemy gry symulacyjne, aby każdy Lider mógł w praktyce przetestować swoje umiejętności. Stawiamy na praktyczne i skuteczne metody przetestowane w realnych sytuacjach w firmach.

Kierowniku produkcji, liderze zmiany, team-liderze, brygadzisto, kierowniku działu. Jeśli zarządzasz zespołem produkcyjnym i zależy Ci na tym, aby:

  • zwiększyć zyski,
  • zoptymalizować koszty,
  • realizować założone cele,
  • poukładać organizację pracy,
  • podnieść efektywność działania (swoją, zespołu lub organizacji),
  • zmniejszyć stres i twoje nakłady czasu w pracy, aby mieć więcej energii na inne obszary twojego życia,
  • wprowadzić zmiany np. oddelegowując zadania,
  • zmienić postawy pracowników z roszczeniowej na zaangażowaną,
  • zwiększyć branie odpowiedzialności w zespole przez pracowników,
  • podnieść morale i motywację pracowników….

Rozwijaj z nami swoje umiejętności oraz kompetencje Twoich liderów – zobacz nasze szkolenia produkcyjne.

Klienci, którzy nam zaufali:

produkcja
produkcja
produkcja

Co oferujemy
naszym Klientom?

W kontaktach z naszymi klientami, partnerami, dostawcami i współpracownikami kierujemy się niezmiennie pięcioma podstawowymi wartościami: Odpowiedzialność, Doświadczenie, Rozwój, Profesjonalizm, Partnerstwo.

analiza szkoleń

Analiza potrzeb szkoleniowych

Wspólnie z Klientem dokonujemy diagnozy stanu obecnego, definiujemy kluczowe do rozwoju lub zmiany cele i wyzwania.

projektowanie szkoleń

Projektowanie i przeprowadzanie szkoleń biznesowych

Projektujemy praktyczne szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Uzgadniamy środki i metody działania wykorzystywane w trakcie projektu.

ewaluacja szkoleń

Ewaluacja prowadzonych szkoleń

Podsumowujemy efekty prowadzonych szkoleń i rekomendujemy dalsze kroki rozwojowe. Oferujemy wsparcie po zakończeniu projektu.

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy dobrać program szkolenia i jego formę.

tel.+48 531 058 864szkolenia@futureskills.pl

Sprawdź też pozostałe szkolenia!