ZESPÓŁ FUTURE SKILLS

ZESPÓŁ FUTURE SKILLS

Najważniejsi są dla nas ludzie!

Wybierając Future Skills współpracujecie Państwo z ponad 20 Trenerami, Coachami , Konsultantami i Psychologami którzy:

  • mają bogate doświadczenie biznesowe w pracy dla polskich i zagranicznych firmach;
  • tworzą unikatowe programy szkoleniowe, wdrażają efektywne procesy, procedury i narzędzia rozwojowe
  • projektując rozwiązania dostosowują je do Państwa celów, potrzeb,  specyfiki pracy, kultury organizacyjnej oraz uwarunkowań wewnętrznych i zewnętrznych
  • mają wysokie umiejętności interpersonalne i kulturę osobistą
  • z pasją i zaangażowaniem zrealizują setki projektów szkoleniowo-doradczych.

Nasi Trenerzy posiadają bogate doświadczenie biznesowe,  poparte sukcesami zawodowymi. Dzięki tej praktyce posiadają szlifowane latami kompetencje i umiejętności, którymi dzielą się w trakcie warsztatów, wspierając menedżerów, handlowców, pracowników produkcji i inne zespoły.

Prowadzone przez nich szkolenia są merytoryczne, starannie przygotowane, przemyślane i dobrane do potrzeb firmy. Angażują uczestników oraz dają im możliwość praktycznego sprawdzenia zdobywanej wiedzy. Poprzez ćwiczenia, dyskusje czy certyfikowane gry szkoleniowe wprowadzają na nowy poziom rozwoju kompetencji.

Nasi trenerzy

eksperci Future Skills

Wyznajemy zasadę, że najlepszym Trenerem jest ten, kto wiele lat praktykował w zakresie, z którego prowadzi szkolenie. Dzięki temu oprócz szerokiej wiedzy posiada również praktyczne doświadczenie, które wykorzystuje nie tylko w trakcie szkolenia, ale również w procesie jego przygotowania – analizy potrzeb, zbierania informacji, doboru ćwiczeń oraz materiałów.

Zadaniem wybranego przez nas Trenera jest jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby szkoleniowe uczestników.

Nasi trenerzy

eksperci Future Skills

Wyznajemy zasadę, że najlepszym Trenerem jest ten, kto wiele lat praktykował w zakresie, z którego prowadzi szkolenie. Dzięki temu oprócz szerokiej wiedzy posiada również praktyczne doświadczenie, które wykorzystuje nie tylko w trakcie szkolenia, ale również w procesie jego przygotowania – analizy potrzeb, zbierania informacji, doboru ćwiczeń oraz materiałów.

Zadaniem wybranego przez nas Trenera jest jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby szkoleniowe uczestników.

Magda

Dyplomowany Trener Biznesu, Akredytowany Coach ACC ICF, Członkini International Coach Federation Polska, Master RMP Certyfikowany Trener Zintegrowanego Modelu Przywództwa. Dyrektor Zarządzający Future Skills. Doświadczony Menedżer Sprzedaży.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu kierunki: Trener Biznesu, Coaching. Posiada kilkunastoletnie interdyscyplinarne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz zarządzaniu terenowymi siłami sprzedaży. Kierowała działami Obsługi Klienta oraz Marketingu. Dyrektor Sprzedaży w ogólnopolskiej sieci dystrybucyjnej z branży FMCG, a wcześniej Pharmacy Sales Manager w międzynarodowym koncernie kosmetyczno-farmaceutycznym.

Rafał

Ekspert w zakresie sprzedaży, negocjacji i obsługi klienta. Trener- praktyk z ponad 16-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego – kierunek politologia i nauki społeczne, Podyplomowych Studiów Psychologia Klienta w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Podyplomowych Studiów Akademia Trenera Biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu szeroko rozumianej sprzedaży, negocjacji i obsługi klientów.

Cecylia

Dyplomowany Trener Biznesu, Certyfikowany Master NLP, Master Reiss Motivation Profile, akredytowany Coach ICF członek International Coach Federation, Dyplomowany Trener Mówców Publicznych.

Absolwentka Polskiej Akademii NLP. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie- specjalność: zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, specjalność: zarządzanie firmą. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu, specjalność: psychologia komunikacji w biznesie, oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, specjalność: trener biznesu.

Rafał

Ekspert w zakresie obsługi pakietu Microsoft Office (Microsoft Certified Trainer, Microsoft Office Specialist – MASTER). Trener z ponad 25-letnim doświadczeniem, redaktor techniczny, redaktor merytoryczny, grafik komputerowy, realizator filmów, reklam, dźwięku oraz muzyki, programista znający różne języki programowania, twórca aplikacji oraz baz danych.

Absolwent filologii polskiej (magister filologii) na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada Certyfikat MCT (Microsoft Certified Trainer) oraz Certyfikat MOS Master (Microsoft Office Specialist – MASTER), potwierdzający doskonałą znajomość produktów z zakresu produktów Microsoft Office (EXCEL, Word, PowerPoint, Access, Outlook).

Alicja

Certyfikowany Trener Biznesu, Trener Wystąpień Publicznych, Logopeda Medialny, Mówca, Aktorka.

Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Prowadzi autorskie wykłady z wystąpień publicznych, przemawiania i prezentacji biznesowych, jak i również zajęcia ze sztuki mówienia dla słuchaczy studiów podyplomowych Trenera Biznesu. Jest ekspertem w swojej dziedzinie, laureatką wielu konkursów i mini form teatralnych. Dzieli się swoją pasją i wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Anna

Dyplomowany Trener Biznesu, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w zakresie komunikacji, sprzedaży, zarządzania jakością, zarządzania kapitałem intelektualnym. Certyfikowany  Chief Wellbeing Officer. Trener wystąpień publicznych. Aktorka teatrów amatorskich.

 Absolwentka Wydziału Finansów i Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu kierunek: Trener Biznesu. Absolwentka kursów z neurokomunikacji, metod efektywnej sprzedaży oraz podstaw psychologii. Od siedmiu lat pracuje jako trener biznesu. Obecnie specjalizuje się w tematach związanych z komunikacją, wystąpieniami publicznymi, zarządzaniem kapitałem intelektualnym, zarządzaniem sobą w czasie, motywacją, wellbeingiem, czyli dobrostanem pracowników

Magdalena

Certyfikowany Trener Biznesu, Coach ACC ICF, certyfikowany praktyk metody Points of You. Dziennikarz, prezenter i reporter telewizyjny.

Absolwentka politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkoły Trenerów Biznesu Elżbiety Sołtys w Krakowie. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu: wystąpień publicznych, autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, asertywności, integracji zespołu, radzenia sobie ze stresem. Prowadzi coachingi z wykorzystaniem metody Points of You, bazującej na obrazie i słowie.

Dorota

Profesjonalny Trener Biznesu, Certyfikowany Project Menager, Absolwentka kursów i szkoleń typu Train the Trainers.

Prowadziła treningi komunikacyjne i zajęcia z komunikacji międzykulturowej w języku polskim i angielskim na Uniwersytecie Wrocławskim i w Wyższej Szkole Handlowej (zajęcia: creative problem solving, crisis communication). Współpracuje również z Dolnośląską Szkołą Wyższą gdzie prowadzi warsztaty i zajęcia dydaktyczne w zakresie: socjologii ogólnej, socjologii w organizacji, negocjacji.

Adriana

Ekspert w dziedzinie zarządzania sprzedażą i dystrybucją, negocjacji i obsługi klienta w branży fmcg, HoReCa, farmaceutycznej oraz B2B, B2C.Trener- praktyk z ponad 18 letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą.

Absolwentka szkoły trenerów ,, Moderator’’ oraz Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, trener praktyk z 3 letnim doświadczeniem.

Ada zdobyła doświadczenie zawodowe, pracując od 2000 roku jako przedstawiciel handlowy w hurtowniach dystrybucyjnych fmcg, następnie w firmie Nivea na stanowiskach od przedstawiciela handlowego rynku detalicznego oraz sieci kanału nowoczesnego do menadżera sprzedaży kanału farmaceutycznego.

Barbara

Absolwentka Zarządzania i Marketingu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF. Posiada ponad 20 letnie interdyscyplinarne doświadczenie biznesowe w branży FMCG, dóbr przemysłowych i sektorze przedsiębiorstw ekonomii społecznej.

Specjalizuje się w szkoleniach obszarze umiejętności menedżerskich, komunikacji oraz marketingu. Staż odbywała w Dziale Marketingu niemieckiego koncernie branży lotniczej. Zarządzała ludźmi w obszarach Human Resources, Controllingu, Trade Marketingu i Marketingu w międzynarodowym koncernie kosmetyczno-farmaceutycznym. Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu w dużej firmie segmentu automotive. Ma doświadczenie w pracy z sektorem przedsiębiorstw ekonomii społecznej.

Julita Dadej UKRYTE

Dyplomowany Trener Biznesu z wieloletnim doświadczeniem w firmach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Master Reiss Motivation Profile oraz Reiss School Motivation.

Absolwentka Zaawansowanej Szkoły Trenerów „Moderator”, Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w ujęciu integralnym, studiów Podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie Ludźmi w Firmie. Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry kierowniczej firm produkcyjnych m.in. z obszarów: zarządzania zespołem, motywowania, budowania zespołu produkcyjnego, komunikacji.

Nasz team

biuro Future Skills

Tworzymy zespół, który nie boi się żadnego wyzwania, a ściany naszego biura pokryte są nowymi projektami.

Oprócz obsługi klienta na najwyższym poziomie odpowiadamy za przygotowanie szkoleń – zebranie potrzeb, spersonalizowanie oferty, dobór trenera, programu, gier oraz ćwiczeń. Przygotowujemy materiały i dokumenty dla uczestników.

Prowadzimy także projekty online takie jak interaktywne warsztaty, webinary czy sesje coachingowe. Uczestnicy po drugiej stronie łącza zawsze mogą na nas liczyć.

Tworzymy profesjonalne kursy online, a wszystkie zawarte w nich materiały – wideo, zeszyty ćwiczeń, zadania, nagrania są autorskie i przygotowywane przez nas od początku, do końca.

Magda

Założyciel i dyrektor Future Skills. Kapitan okrętu i stermistrz. Doświadczony Trener. Autorka programów szkoleń oraz kursów online. Prowadząca warsztaty online, spotkania live i webinary. Szef Działu Pomysłów. Kierownik ds. Motywacji zespołu FS.

Dba o to, by jej zespół nigdy się nie nudził – zawsze wyciąga nowe plany i pomysły ze swoich notesów. Opracowuje scenariusze oraz programy rozwojowe, prowadzi szkolenia w całej Polsce, coachingi, spotkania, projekty. Uczestniczy w konferencjach i występuje publicznie. Pracuje przed kamerą nagrywając kursy lub łącząc się z uczestnikami online.

Zarządza całym zespołem. Koordynuje działania i rozdziela obowiązki. Sprawuje pieczę nad działaniami marketingowymi. Motywuje i wspiera team FS. Dostarcza do biura ciasto oraz niezastąpione porady coachingowe.

Kasia

Kierownik do spraw rozwoju oraz specjalista ds. obsługi klienta. Koordynator szkoleń oraz projektów. Opiekun trenerów. Opiekun partnerów biznesowych.

Odpowiada za bezpośredni kontakt z najważniejszymi klientami Future Skills. Przeprowadza szczegółową analizę potrzeb szkoleniowych oraz oczekiwań zespołów względem planowanego warsztatu. Przygotowuje spersonalizowane oferty i programy dla klientów. Czuwa nad komunikacją między firmą a trenerem. Zarządza procesem przygotowania szkolenia oraz realizacją projektu na wszystkich jego etapach.

Dodatkowo też rozprawia się z nieprzewidzianymi wypadkami, dostawcami i finansami. Gdy Kasia zrobi listę zadań, nic się przed nią nie skryje!

Agata

Dział marketingu. Content Manager. Specjalista ds. obsługi klienta oraz opiekun kursów online. Członek Zespołu Organizacji Szkoleń. Edytor strony internetowej. Montażysta filmów.

Zajmuje się wszystkim, co jest potrzebne. Wspiera proces przygotowania szkoleń, przygotowuje materiały dla uczestników oraz trenerów. Opiekuje się kursami online zarówno od strony ich przygotowania – treści wideo, ćwiczeń, platformy e-learningowej, jak również obsługą sklepu i uczestników webinarów. Tworzy materiały i edytuje stronę internetową. Wspiera działania marketingowe.

Perfekcjonistka i ekspert organizacji biurka z zamiłowaniem do ładnych rzeczy.

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy dobrać program szkolenia i jego formę.

tel. 531 058 864

Nasi Trenerzy szkolili między innymi pracowników firm:

 

Sprawdź też resztę naszej oferty!