Adriana

Ekspert w dziedzinie zarządzania sprzedażą i dystrybucją, negocjacji i obsługi klienta w branży fmcg, HoReCa, farmaceutycznej oraz B2B, B2C.Trener- praktyk z ponad 18 letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą. 

Wykształcenie

Absolwentka szkoły trenerów ,, Moderator’’ oraz Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, trener praktyk z 3 letnim doświadczeniem.

Klienci

Poczta Polska SA, Mc Cain, Kompania Piwowarska,  Polska Grupa Uzdrowisk, Endress+Hauser, AMB Technic, Sygma Bank, Netto, Hauraton, Gzella

Doświadczenie zawodowe

Ada zdobyła doświadczenie zawodowe, pracując od 2000 roku jako przedstawiciel handlowy w hurtowniach dystrybucyjnych fmcg, następnie w firmie Nivea na stanowiskach od przedstawiciela handlowego rynku detalicznego oraz sieci kanału nowoczesnego do menadżera sprzedaży kanału farmaceutycznego. Do największych osiągnieć Ady należy wprowadzenie na polski rynek farmaceutyczny p marki Eucerin. W kolejnych latach skutecznie zrządzała zespołem przedstawicieli handlowych rynku tradycyjnego i nowoczesnego i specjalizowała się wówczas w tworzeniu skutecznych crosskanałaowych narzędzi sprzedaży. Ada posiada również doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej w branży meblowej jako dyrektor handlowy. Obecnie pracuje w Polskiej Grupie Uzdrowisk i sieci Hoteli Interferie Grupy KGHM na stanowisku dyrektora sprzedaży. Po za tym prowadzi consulting z zakresu produkcji i sprzedaży produktów fmcg.

Projekty szkoleniowe jako trener prowadzi od 2015 roku roku. Ada specjalizuje się w szkoleniach z zakresu negocjacji handlowych, szeroko rozumianej sprzedaży i dystrybucji, projektach standaryzacji obsługi klientów oraz produkcji i dystrybucji produktów w branży fmcg, w szkoleniach związanych z zarządzaniem kategorią w sklepach wielko i mało powierzchniowych tzw CATMAN- Category Management. Prowadzi także szkolenia z zakresu budowania efektywnych zespołów sprzedażowych oraz zarządzania zespołami ludzkimi.

Szkolenia realizuje w formie warsztatów praktycznych opartych na ćwiczeniach i grach szkoleniowych, case study, każdorazowo opartych o specjalizację w danej branży.

Celem pracy Ady jest podniesienie kwalifikacji i umiejętności uczestników szkoleń i warsztatów. Szczególną uwagę i nacisk kładzie na efektywność działań i ich biznesowe uzasadnienie oraz jakość.

Tematy szkoleniowe

  • Negocjacje
  • Zarządzanie kategorią w sklepach wielko i mało powierzchniowych, CATMAN
  • Efektywność spotkań zespołów sprzedażowych
  • Techniki sprzedaży
  • Skuteczne zarządzanie zespołami ludzkimi
  • Coaching sprzedażowy
  • Procesy standaryzacji obsługi klienta
  • Consulting zakresu sprzedaży i dystrybucji