Barbara

Absolwentka Zarządzania i Marketingu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF. Posiada ponad 20 letnie interdyscyplinarne doświadczenie biznesowe w branży FMCG, dóbr przemysłowych i sektorze przedsiębiorstw ekonomii społecznej. Specjalizuje się w szkoleniach obszarze umiejętności menedżerskich, komunikacji oraz marketingu.

Wykształcenie

Absolwentka Zarządzania i Marketingu Politechniki Poznańskiej oraz Psychologii na Uniwersytecie Poznańskim. Ukończyła również studia podyplomowe z Analizy Ekonomicznej i Controllingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Jest certyfikowanym coachem ACC ICF. Stypendystka Uniwersytetu Technicznego w Cottbus oraz w Berlinie, Akademii Ekonomicznej w Wiedniu, Uniwersytetu w Mannheim.

Doświadczenie zawodowe

Posiada ponad 20 letnie interdyscyplinarne doświadczenie biznesowe w branży FMCG, dóbr przemysłowych i sektorze przedsiębiorstw ekonomii społecznej. Staż odbywała w Dziale Marketingu niemieckiego koncernie branży lotniczej. Zarządzała ludźmi w obszarach Human Resources, Controllingu, Trade Marketingu i Marketingu w międzynarodowym koncernie kosmetyczno-farmaceutycznym. Dyrektor Rozwoju Sprzedaży i Marketingu w dużej firmie segmentu automotive. Ma doświadczenie w pracy z sektorem przedsiębiorstw ekonomii społecznej.

Doświadczenie biznesowe zdobyła pracując w takich firmach jak: Daimler-Benz Aerospace Monachium, NIVEA Polska, TIP-TOPOL Sp. z o.o., Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka.

W trakcie  szkoleń  wykorzystuje  wiedzę teoretyczną popartą bogatym biznesowym doświadczeniem praktycznym. Łącząc wiedzę i praktykę specjalizuje się w szkoleniach obszarze umiejętności menedżerskich, komunikacji oraz marketingu.

Tematy szkoleniowe

  • Zarządzanie Zespołem
  • Kompetencje menedżerskie
  • Komunikacja
  • Komunikacja menedżerska
  • Marketing