Cecylia

Dyplomowany Trener Biznesu, Certyfikowany Master NLP, Master Reiss Motivation Profile, akredytowany Coach ICF członek International Coach Federation, Dyplomowany Trener Mówców Publicznych.

Wykształcenie

Absolwentka Polskiej Akademii NLP. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie- specjalność: zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej,  specjalność: zarządzanie firmą. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu, specjalność: psychologia komunikacji w biznesie, oraz  zarządzanie zasobami ludzkimi. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, specjalność: trener biznesu.

Doświadczenie zawodowe

Wieloletni praktyk i ekspert specjalizujący się w zakresach sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta i komunikacji. Przez wiele lat zdobywała szerokie kompetencje zawodowe jako przedstawiciel handlowy, zarządzała siłami sprzedaży w terenie, w handlu detalicznym, nowoczesnym i hurtowym.

Doświadczenie praktyczne zdobywała pracując w firmach sprzedażowych branży FMCG: A-T Krotoszyn, Bi-Es Polska, Perfetti Van Melle Polska Sp.z.o.o., Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Od 2005 roku dzieli się wiedzą i doświadczeniem praktycznym, tworzy i prowadzi szkolenia, warsztaty, coaching dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Projekty

Opracowuje i realizuje projekty związane z budową i rozwojem działów i struktur sprzedaży.Prowadzi praktyczne warsztaty, podczas których wykorzystuje sprawdzone narzędzia i techniki sprzedażowe elastycznie dopasowując się do specyfiki, potrzeb oraz potencjału uczestników szkolenia. Jest specjalistką w zakresie treningu Przedstawiciela Handlowego. Prowadzi treningi w terenie „On-The-Job -Coaching”, z przedstawicielami handlowymi w kanale FMCG, podczas których wykorzystuje m.in. natychmiastowy feedback, co pozwala praktycznie zastosować wszystkie poznawane podczas treningu techniki i metody sprzedażowe.

W trakcie warsztatów wykorzystuje własne doświadczenia praktyczne zdobyte podczas licznych negocjacji z hurtowniami w rynku tradycyjnym oraz sieciami w kanale tradycyjnym i nowoczesnym, gdzie negocjowała umowy handlowe oraz akcje promocyjne. Tworzy autorskie programy szkoleniowe, dostosowane do oczekiwań i potrzeb uczestników.

Pani Cecylia ma bogate doświadczenie praktyczne, może pochwalić się ogromną, kompleksową wiedzą z zakresu sprzedaży i zarządzania. Uczestnicy cenią Panią Cecylię za zaangażowanie i wkład w rozwój ich umiejętności, indywidualne, bezpośrednie podejście a także elastyczne oraz pozytywne nastawienie.

Tematy szkoleniowe

 • Komunikacja w zespole
 • Komunikacja handlowa
 • Komunikacja interpersonalna
 • Techniki sprzedaży
 • Umiejętności komunikacyjne w procesie sprzedaży
 • Profesjonalne wizyty handlowe
 • Praktyczne warsztaty z zakresu negocjacji handlowych zarówno od strony kupca jak i sprzedawcy
 • Organizacja pracy
 • Obsługa trudnego klienta
 • Techniki wywierania wpływu
 • Neurolingwistyczne programowanie