KOMPLEKSOWE PROJEKTY

ONLINE

Znajdź szkolenie dla siebie lub swojej firmy

Jak wyglądają nasze projekty online?

Szkolenia zamknięte
online

Szkolenia zamknięte to interaktywne warsztaty online prowadzone w czasie rzeczywistym przez Trenera. Szkolenie poprzedza analiza potrzeb, a program przygotowywany jest indywidualnie dla naszych klientów. Trwają zwykle 1 lub 2 dni szkoleniowe i odbywają się poprzez pokój webinarowy, w którym zespół widzi i słyszy się nawzajem.

W trakcie szkolenia uczestnicy pracują aktywnie. Poznają sprawdzone metody i narzędzia, wykonują ćwiczenia indywidualne oraz grupowe, rozwiązują testy, omawiają case study i dyskutują.

Zapewniamy również przygotowane materiały szkoleniowe oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w formacie pdf.

Szkolenia otwarte
online

Szkolenia otwarte to warsztaty online, w których może uczestniczyć każdy.

Odbywają się w czasie rzeczywistym, w pokoju webinarowym gdzie uczestnicy widzą trenera oraz siebie nawzajem. Trwają 1 lub 2 dni szkoleniowe. Tak jak podczas warsztatów dla firm, trener angażuje uczestników w ćwiczenia, zadania do wykonania, rozwiązanie kwestionariuszy i dyskusje. Dzięki możliwości wspólnej rozmowy i integracji grupa czuje się jak na szkoleniu stacjonarnym i nie traci nic na pracy online.

Uczestnicy otrzymują również pełne materiały szkoleniowe oraz certyfikat w formacie pdf.

Webinary

Webinary to krótkie formy szkoleń trwające 1-3 godziny.

Prowadzone są przez Trenera w formie wykładu, wraz z prezentacją. Uczestnicy nie muszą uczestniczyć w nich aktywnie, ani włączać kamerek – natomiast cały czas mają możliwość zadawania pytań na czacie, na które odpowiada Trener lub moderator. Jest to wygodna i sprawdzona forma nauki, dostosowana szczególnie dla osób, które lubią słuchać i notować. Dobrze sprawdza się również jako wprowadzenie do projektów hybrydowych.

Od czasu do czasu organizujemy także bezpłatne webinary menedżerskie i rozwojowe, na które wystarczy zapisać się podając adres e-mail.

Projekty hybrydowe

W projektach hybrydowych łączymy spotkania online i szkolenia stacjonarne. Dzięki temu możemy zadbać o potrzeby firmy i podzielić proces rozwojowy tak, aby był wygodny dla uczestników.

W ramach projektów prowadzimy szkolenia stacjonarne 1- lub 2-dniowe, szkolenia online w formie warsztatów czy webinary. Uczestnicy mogą też na przykład otrzymać dostęp do kursu online i uzupełnić wiedzę szkoleniem z Trenerem. Organizujemy również indywidualne sesje online np. dla menedżerów w programie Akademia Nowoczesnego Lidera.

Przygotowanie projektu hybrydowego odbywa się po szczegółowej analizie potrzeb.

Klienci, którzy nam zaufali:

firmy
firmy
firmy produkcyjne
firmy produkcyjne

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy dobrać program szkolenia i jego formę.

tel.+48 531 058 864szkolenia@futureskills.pl

Jeśli chodzi o dobre szkolenia, podnoszenie swoich kompetencji i wskakiwanie na wyższy poziom – mam w głowie jedną postać, a jest nią Magda. To z pewnością inspirujący, zaangażowany oraz motywujący Trener i Coach. To, co przekazuje innym, poza fajną energią, to konkretna wiedza, poparta licznymi przykładami, wzmocniona praktycznymi ćwiczeniami, a przyswojona – daje widoczne efekty w pracy i stwierdzę nawet, że podnosi jakość życia.

ADAM MACIŃSKI
Szef sprzedaży i koordynator projektów specjalnych Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o.

Magda podchodzi do współpracy profesjonalnie. Słucha uważnie, dokładnie analizuje opisywaną sytuację. Jest osobą godną zaufania i powierzenia swoich największych trosk. Bardzo pomogła mi zrozumieć, na czym polega współpraca w zespole. Uświadomiłam sobie, jak ważne jest indywidualne podejście do pracy każdego z moich pracowników.

JOANNA JAROSZ-NOWAK
Dyrektor Departamentu Kontroli i Informacji Zarządczej Ryzyka w Santander Consumer Bank S.A.

Tym, co wyróżnia Magdę, jest umiejętność wsparcia w budowie jednej z najważniejszych konstrukcji Twojego życia – Twojej tożsamości. Wolnej od wizji innych czy… Magdy. Praca nad tym aspektem naszego życia jest niezwykle istotna i wymaga niezwykłej delikatności, kompetencji i działań ze strony osób, które ten proces wspomagają.

KRZYSZTOF BERENCIAK
AMB TECHNIC

Bycie dobrym przywódcą nie jest cechą wrodzoną. Jest to długa droga i wytężona praca- praca własna i praca ludzi, których spotykasz, tych którzy Ci przewodzą. Magda jest jedną z osób, które przewodzą właśnie mi. Magda zapoczątkowała proces „wychowania” mnie na przywódcę wiele lat temu. Wiem, że byłam, jestem i będę w dobrych rękach.

ADRIANNA ABRAMOWSKA
Dyrektor Sprzedaży Polskiej Grupy Uzdrowisk – Grupa KGHM TFI

Dzięki coachingowi z Magdą udało nam się wspólnie wypracować i wdrożyć systemy zarządzania, które poprawiły wydajność naszych działań, pracę i komfort ludzi zatrudnionych w naszej firmie, a co najważniejsze dzięki tym wszystkim znacznie rozwinęliśmy naszą działalność i zwiększyliśmy przychody. Spotkania z Magdą pomogły nam uporządkować nasze wszystkie sprawy zarówno małe jak i te bardziej kluczowe, a także obrać właściwy kierunek dalszego rozwoju.

JAKUB MIZERA
Właściciel firmy Friends Inwesteam

Podczas szkoleń odbytych z Panią Magdaleną Wojtkowiak jako absolutnie wyjątkową uznaliśmy jej szeroką wiedzę, doświadczenie, elastyczność i umiejętność w uruchomieniu maksymalnego zaangażowania uczestników zajęć. Ponadto indywidualne zajęcia Executive Coaching wniosły wiele inspiracji do działań Zarządu rozszerzając perspektywę jego spojrzenia na nowe narzędzia i techniki zarządzania.

LUDWIKA HOŁUB-KOZIOŁEK
Prokurent i Dyrektor Handlowy w Ultra Plus Sp. z o.o.