Alicja

Certyfikowany Trener Biznesu, Trener Wystąpień Publicznych, Logopeda Medialny, Mówca, Aktorka.

Wykształcenie

Dyplomowany Logopeda, ukończenie studiów podyplomowych na kierunku trener biznesu w WSB we Wrocławiu

Klienci

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, WAGO ELWAG Sp. z o.o., Viessmann, KGHM Polska Miedź, Euler Hermes Collections Sp. z o.o, TRW Automotive, Lean Enterprise Institute Polska, Zespół Aktywności Społecznej w Sobieszowie, Politechnika Wrocławska Instytut Robotyki i Automatyki, Politechnika Wrocławska Instytut Techniki Cieplnej i Mechaniki Płynów, Wyższa Szkoła Bankowe we Wrocławiu, Learn Power Group Sp. z o.o., Panek S.A., Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi, P.P.U.H. SOR-DREW RAJMUND SOROWSKI, KHS Medicare Sp z o.o., NORMA Polska Sp. z o.o.

Doświadczenie zawodowe

Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Prowadzi autorskie wykłady z wystąpień publicznych, przemawiania i prezentacji biznesowych, jak i również zajęcia ze sztuki mówienia dla słuchaczy studiów podyplomowych Trenera Biznesu. Właściciel prywatnej praktyki logopedycznej we Wrocławiu. Jest ekspertem w swojej dziedzinie, laureatką wielu konkursów i mini form teatralnych. Dzieli się swoją pasją i wieloletnim doświadczeniem scenicznym.  Wykształcenie logopedyczne umożliwia jej pracę z ludźmi, którzy zmagają się z wadą wymowy i paraliżującym stresem przed prezentacjami. Realizuje zajęcia indywidualne dla osób, które chcą w profesjonalny sposób przeprowadzać swoje prezentacje biznesowe i podnieść jakość swojej wypowiedzi.

Swoją pasję i zaangażowanie realizuje poprzez pracę. Prowadzi konsulting indywidualny i grupowy. Doskonały zmysł estetyczny  i wysokie umiejętności interpersonalne pozwalają prowadzić uczestników  jej szkoleń w nietypowy, ciekawy i pasjonujący świat wystąpień przed większym audytorium. Jej niekonwencjonalny sposób pracy z ludźmi sprawia, że słuchacze stają się odważniejsi i chętniej występują publicznie. Dzieli się technikami minimalizowania tremy i radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Wiedza teatralna i obycie sceniczne pozwalają jej dostrzec elementy w prezentacjach, często pomijane przez innych trenerów.

Tematy szkoleniowe

  • Wystąpienia Publiczne
  • Sztuka Mówienia
  • Train the Trainers
  • Współczesne techniki prezentacji
  • Prezentacje biznesowe
  • Umiejętności Osobiste